Menu


Listy zakwalifikowanych na egzaminy ZESPOŁÓW Z PSAMI RATOWNICZYMI w Żaganiu (poligon OSPWL w Pstrążu) 24-28.04.2017 r.

Egzaminy zespołów ratowniczymi z psami specjalności terenowej i gruzowiskowej klasy" 0" i klasy " I" odbędą sięw dniach 24-28 kwietnia br. na poligonie OSPWL w Pstrążu .

Zakwaterowanie uczestników we własnym zakresie. Istnieje możliwość rozstawienia własnego namiotu tylko w wyznaczonym miejscu po uzgodnieniu z organizatorami.

Zespoły zdające egzaminy klasy I rozpoczynają egzamin od testu współpracy, który będzie przeprowadzanyprzy wartowni w Pstrążu o godzinie 1600

Odprawa zdających próby poszukiwawcze od wtorku do piątku na lądowisku w Pstrążu o godzinie 900 zgodnie z listami egzaminacyjnymi.   

Dokumenty wymagane na egzamin:

1) Dowód tożsamości

2) Zaświadczenie lub dyplom potwierdzający zdanie egzaminu specjalności ratowniczej klasy    0 (lub I w latach poprzednich) dotyczy zdających egzamin kl. "I".

3) Potwierdzenie zdania testu zzakresu technik i taktyki poszukiwań z wykorzystaniem psów     ratowniczych. (dotyczy zdających egzamin kl. I po raz pierwszy)

4) Potwierdzenie szczepienia psa przeciwko wściekliźnie; 

                                    

5) Dowód ubezpieczenia przewodnika od następstw nieszczęśliwych wypadków (nie dotyczy

funkcjonariuszy PSP) zaleca się ubezpieczenie OC. 

6) Potwierdzenie zdania testu zzakresu technik i taktyki poszukiwań z wykorzystaniem psów       ratowniczych. (dotyczy zdających egzamin kl. I po raz pierwszy)

7) Zgoda Komendanta Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie na przystąpienie do egzaminu klasy I na terenie województwa dolnośląskiego jeśli województwo to jest właściwym obszarem działania zespołu.

Wymagane wyposażenie:

1) Podczas próby poszukiwawczej terenowej klasy 0 i I

Przewodnik musi być wyposażony w zegarek, kompas, notes z przyborami do pisania, radiotelefon przenośny, latarkę, podręczną apteczkę oraz pojemnik z wodą do picia dla psa.

2) Podczas próby poszukiwawczej gruzowiskowej klasy 0 i I

Przewodnik musi być wyposażony w sprzęt ochrony osobistej: kask ochronny, rękawice ochronne, latarkę i buty o wzmocnionej podeszwie, a także posiadać notes z przyborami do pisania oraz pojemnik z wodą do picia dla psa.

Przewodnicy, którzy pozytywnie przejdą egzamin klasy „0” od godziny 1500do 1600w dniu egzaminu mogą przystąpić dotestu zzakresu technik i taktyki poszukiwań z wykorzystaniem psów ratowniczych.   Zestaw pytań na stronie internetowej   http://wssgr.sapsp.pl.

UWAGA !

Samowolne wejście na obiekty poligonowe surowo zabronione

W związku ze zmianą operatora poczty e-mailowej kontakt w sprawach organizacyjnych tylko telefoniczny: tel: 18 448 60 83 lub 602 179 834

                                                                                      WSSGR SA PSP

Listy egzaminacyjne:

Egzamin specjalności terenowej klasy 1 Pstrąże 24-25.04.2017                          

Test współpracy 24.04 b/r o godz. 16.00

Lp

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Anna

Hermińska

OSP Długołęka

Pajero Tri Pover Team Tempo

972273000027905

2

Jacek

Lepczyński

OSP JRS Wrocław

Taru

985170001042653

3

Michał

Wicke

OSP GRS Poznań

Snoopy

967000009395314

4

Marcin

Brączkowski

JRG4 Poznań

Vigo

98118990001

5

Magdalena

Nowicka-B.

JRG4 Poznań

Sigma

276093400458138

Egzamin specjalności terenowej klasy 0 Pstrąże 25.04.2017

Lp

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Robert

Błażejczyk

OSP GRS Poznań

Dexter

616093900265945

2

Adam

Ruciński

OSP RW Modlin

Farys (Night Crawler)

616093900090620

3

Sebastian

Smoleń

OGPR

Fiodor

 

4

Łukasz

Olszewski

OSP Wołczkowo

Gandalf

002E

5

Marcin

Młynarczyk

OSP RW Modlin

Moris

233098100007507

6

Olga

Kownacka

SPR OSP RW Modlin

Bajka /Etna Sfora z Krasnego Boru

616093900042777

 

Egzamin specjalności gruzowiskowej klasy 0 Pstrąże 25.04.2017

Lp

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Magdalena

Szewczyk Dzido

JRS OSP Wisznia Mała

Stich

900032002171983

2

Ewa

Biegańska

OSP Jarogniewice

Ali

967000009333737

3

Łukasz

Mazur

OSP Wołczkowo

Munro

 

4

Natalia

Czapska

OSP Gdańsk

Tasha

 

5

Joanna

Kruszelnicka

OSP JRS Wrocław

Raxa

985170002334596

6

Adam

Sołtysiak

OSP Wołczkowo

Roma

733G

7

Michał

Szalc

GPR Gdańsk

Hawana

 

Egzamin specjalności gruzowiskowej klasy I Pstrąże 25-26.04.2017 .Test współpracy 25.04 b/r o godz. 16.00

Lp

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Bartosz

Tunia

PSP Poznań

Mietek

276093400515934

2

Weronika

Dzido

OSP JRS Wrocław

Speed

 

3

Magdalena

Szewczyk Dzido

OSP JRS Wrocław

Frida

972270000084982

4

Paweł

Wężowski

OSP Wołczkowo

Haker

967000001090013

 

 Egzamin specjalności terenowej klasy 1 Pstrąże 25-26.04.2017 r. Test współpracy 25.04 b/r o godz. 16.00

Lp

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Grzegorz

Wesołowski

OSP Jarogniewice

Raper

616093900048642

2

Natalia

Filipek

OSP Wołczkowo

Avis

967000009576842

3

Adam

Sołtysiak

OSP Wołczkowo

Roma

733G

4

Katarzyna

Jaroszewicz

OSP Wołczkowo

Agent

985170002288049

 

Egzamin specjalności terenowej klasy 0 Pstrąże 26.04.2017

Lp

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Natalia

Czapska

OSP Gdańsk

Tasha

 

2

Paweł

Suszek

OSP Wołczkowo

Zara

900250000240147

3

Konrad

Wraga

OSP Wołczkowo

Greif

941000014525647

4

Kamila

Stoma-Mirzwińska

SPR OSP Wołczkowo

Bentley

616096700010743

5

Łukasz

Pieszko

OSP Wołczkowo

Laki

985170003033714

6

Zofia

Piwowarska

OSP Wołczkowo

Corta (cortesa Negra Duovarius)

115N

7

Rafał

Woźniak

OSP Wołczkowo

Karmela

P990

8

Michał

Szalc

GPR Gdańsk

Hawana

 

9

Ewa

Biegańska

OSP Jarogniewice

Megi

 

 

Egzamin specjalności gruzowiskowej klasy I Pstrąże 26-27.04.2017r.Test współpracy 26.04 b/r o godz. 16.00

Lp

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Anna

Hermińska

 

Pajero Tri Pover Team Tempo

972273000077905

2

Michał

Wicke

OSP GRS Poznań

Snoopy

967000009395314

3

Grzegorz

Borkowski

OSP JRS Wrocław

Iron (Imo Bellus Poland FCI)

941000015265695

4

Tomasz

Dudzik

JRG4 Poznań

Dexter

61609390026945

 

Egzamin specjalności terenowej klasy I Pstrąże 26-27.04.2017r.Test współpracy 26.04 b/r o godz. 16.00

p

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Wit

Chalecki

OSP JRS Wrocław

Tolek

574

2

Agnieszka

Brończyk

OSP GRS Łódź Jędrzejów

The Power Of Music z Jurajskiego Zamku

968000010460836

3

Zofia

Zgierska

OSP GRS Łódź Jędrzejów

Kodi

616093900144462

4

Bartosz

Tunia

niezrzeszony

Mort

276093400555137

5

Łukasz

Mazur

OSP Wołczkowo

Munro

985170000354653

6

Dorota

Jankowska

OSP Wołczkowo

Gandalf

002E

Egzamin specjalności terenowej klasy 0 Pstrąże 27.04.2017r.

Lp

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Krzysztof

Suszczyński

OSP Bogatynia

Roya

985170003060427

2

Sławomir

Konieczka

OSP Mosina

Ramirez

N377

3

Natalia

Gnip

OSP Orzech

Mondziu

967000009336096

4

Kamil

Senger

 

Tesla

 

5

Alina

Anaszewicz

OSP Klebark Wielki

Mia

616096700007815

6

Piotr

Kempa

JRG 9 Łódź

Neutron

616093900155468

 

Egzamin specjalności terenowej klasy 1 Pstrąże 27-28.04.2017r.Test współpracy 27.04 b/r o godz. 16.00

Lp

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Alina

Anaszewicz

OSP Klebark Wielki

Alex

276093400198304

 

Egzamin specjalności gruzowiskowej klasy 0 Pstrąże 28.04.2017

Lp

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Robert

Strojny

KM PSP Wałbrzych

Zoja

616093900172706

2

Zofia

Zgierska

OSP GRS Łódź Jędrzejów

Kodi

616093900144462

3

Danuta

Płatek

OSP Orzech

Batman

 

4

Natalia

Gnip

OSP Orzech

Mondek

967000009336096

5

Robert

Błażejczyk

OSP GRS Poznań

Dexter

616093900265945

6

Piotr

Kempa

JRG 9 Łódź

Neutron

616093900155468

7

Szymon

Oparowski

     

 

Egzamin specjalności terenowej klasy 0 Pstrąże 28.04.2017

Lp

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Ewa

Biegańska

OSP Jarogniewice

Ali

967000009333737

2

Katarzyna

Janik

OSP GRS Łódź Jędrzejów

Lando Wilcze Serce

941000015267096

3

Dorota

Konecka

OSP GRS Łódź Jędrzejów

Kofi Korbowa Ferajna

197K

4

Paweł

Konecki

OSP GRS Łódź Jędrzejów

Korba (Puma)

A636

5

Małgorzata

Gęstwicka

OSP Klebark Wielki

Wolta

941000013430501

6

Natalia

Kozuń

OSP Klebark Wielki

Ylva

900032001937775

7

Łukasz

Nowak

OSP Suchy Bór

Karat

 

 

 

Powrót na górę