Menu


Listy zakwalifikowanych na Egzaminy dla zespołów z psami ratowniczymi 11 - 15.09.2017r w Pstrążu

Egzaminy dla zespołów z psami ratowniczymi 11 - 15.09.2017 r. Pstrążu

   Egzaminy zespołów ratowniczych z psami specjalności terenowej i gruzowiskowej klasy 0 i klasy I odbędą się na poligonie wojskowym OSPWL w Pstrążu. Wjazd na poligon w miejscowości Stara Oleszna zgodnie z wywieszonymi tabliczkami.

 Odprawa dla zespołów rozpoczynających egzamin od testu współpracy o godzinie 1600 ( przy wartowni) od poniedziałku do czwartku.

   Odprawa dla zespołów, które zdają egzaminy klasy 0 oraz klasy I (ze zdanym testem współpracy) o godzinie 900 (na lotnisku) od wtorku do piątku zgodnie z listami egzaminacyjnymi.      

Dokumenty wymagane przed dopuszczeniem do egzaminu (należy okazać podczas odprawy w sekretariacie egzaminów ):

1) Dowód tożsamości

2) Potwierdzenie szczepienia psa przeciwko wściekliźnie; 

3) ) Dowód ubezpieczenia przewodnika od następstw nieszczęśliwych wypadków (nie dotyczy funkcjonariuszy PSP) zaleca się ubezpieczenie OC. 

Dodatkowo zespoły przystępujące do egzaminów kl. I.

4) Zaświadczenie lub dyplom potwierdzający zdanie egzaminu specjalności ratowniczej klasy     0 ( lub I w latach poprzednich),

                                

5) Potwierdzenie zdania testu zzakresu technik i taktyki poszukiwań z wykorzystaniem psów     ratowniczych. (dotyczy zdających egzamin kl. I po raz pierwszy)

6) Zgoda Komendanta Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie na przystąpienie do egzaminu klasy I na terenie województwa dolnośląskiego jeśli województwo to jest właściwym obszarem działania zespołu,

7) Potwierdzenie zadania testu współpracy w bieżącym roku (dotyczy zdających egzamin   kl. I innej specjalności w tym samym roku)

W przypadku utracenia dokumentów wydanych przez SA PSP a wymaganych przed przystąpieniem do egzaminu należy zgłosić ten fakt faxem nr: 18 448 60 89, e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , lub telefonicznie nr: 18 448 60 84 nie później niż trzy dni przed rozpoczęciem sesji egzaminacyjnej.

Wymagane wyposażenie:

1) Podczas próby poszukiwawczej terenowej klasy 0 i I

Przewodnik musi być wyposażony w zegarek, kompas, notes z przyborami do pisania, radiotelefon przenośny ( pracujący na kanałach KRG), latarkę, podręczną apteczkę oraz pojemnik z wodą do picia dla psa.

2) Podczas próby poszukiwawczej gruzowiskowej klasy 0 i I

Przewodnik musi być wyposażony w sprzęt ochrony osobistej: kask ochronny, rękawice ochronne, latarkę i buty o wzmocnionej podeszwie, radiotelefon przenośny ( pracujący na kanałach KRG), a także posiadać notes z przyborami do pisania oraz pojemnik z wodą do picia dla psa.

Zespoły nie posiadające kompletnej dokumentacji lub wyposażenia nie będą dopuszczone do egzaminu !

Przewodnicy, którzy pozytywnie przejdą egzamin klasy 0 od godziny 1400do 1500w dniu egzaminu mogą przystąpić dotestu zzakresu technik i taktyki poszukiwań z wykorzystaniem psów ratowniczych.   Zestaw pytań dostępny na stronie internetowej w zakładce "DO POBRANIA".

Zakwaterowanie i wyżywienie uczestników we własnym zakresie.

UWAGA !

Samowolne wejście na obiekty poligonowe oraz rozstawiania namiotów surowo zabronione

Kontakt w sprawach organizacyjnych:                                                                

                                                                                                   

       tel: 18 448 60 83 lub 602 179 834

                                                                                                           WSSGR SA PSP

                                            

                                             Listy egzaminacyjne:

Egzamin specjalności terenowej klasy 1 Pstrąże 11-12.09.2017

Odprawa dla rozpoczynających egzamin od testu współpracy 11.09 o godzinie 1600 .

Odprawa dla zespołów ze zdanym testem współpracy 12.09 o godzinie 900

Lp

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Tomasz

Osiński

SGPR Poznań

Szakłak

N259

2

Tomasz

Dudzik

JRG 4 Poznań

Weber/Balder

N 390

3

Robert

Błażejczyk

OSP GRS Poznań

Dexter

616093900265945

4

Andrzej

Zawada

 

Cziper

985170002377775

5

Magdalena

Szewczyk-Dzido

JRS OSP Wrocław

Frida

972270000084982

6

Agnieszka

Hadrzyńska

OSP Siechnice

Filo

967000009312462

7

Ewa

Biegańska

OSP Jarogniewice

Ali

967000009333737

8

Michał

Gaik

OSP GRS Nowy Sącz

Dante

616108000033454

9

Olga

Kownacka

OSP Modlin

Bajka

616093900042777

Egzamin specjalności terenowej klasy 0 Pstrąże 12.09.2017

Odprawa o godzinie 900

Lp

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Joanna

Kruszelnicka

OSP JRS Wrocław

Raxa

985170002334596

2

Kamila

Wojda

CGP Tropiciele

Baster

616246000010694

3

Agnieszka

Pieprzowska

CGP Tropiciele

Boni

616093900203011

4

Małgorzata

Woźniak

CGP Tropiciele

Szira

616093900189699

 

Egzamin specjalności gruzowiskowej klasy 0 Pstrąże 12.09.2017

Odprawa o godzinie 900

Lp

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Natalia

Kozuń

OSP Klebark Wielki

Ylva

900032001937775

2

Piotr

Kuliński

OSP Gdańsk

Radar

616004900208256

3

Krzysztof

Wachowicz

niezrzeszony

Manga z Herbu Robson (Fara)

616093900165741

4

Piotr

Kempa

JRG 9 Łódź

Drago

939000010293924

5

Sławomir

Biernacki

OSP Orzech

Kropka

H22

6

Natalia

Gnip

OSP Orzech

Mondziu

967000009336096

 
Egzamin specjalności gruzowiskowej klasy I Pstrąże 12-13.09.2017

Odprawa dla rozpoczynających egzamin od testu współpracy 12.09 o godzinie 1600 .

Odprawa dla zespołów ze zdanym testem współpracy 13.09 o godzinie 900

Lp

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Jagna

Gill

JPR IRMA

Frugo

941000016490113

2

Agnieszka

Brończyk

OSP GRS Łódź Jędrzejów

Gaba Blue Estimado

967000009363374

3

Zofia

Zgierska

OSP GRS Łódź Jędrzejów

Kodi

616093900144462

4

Tomasz

Osiński

SGPR Poznań

Szakłak

N 259

5

Bartłomiej

Bulanda

JRG 2 Nowy Sącz

Dynamit

208250000065514

6

Grzegorz

Tarasek

JRG 2 Nowy Sącz

Nuka

208250000054512

7

Józef

Ciesielka

JRG 2 Nowy Sącz

Kiara

203098100326994

8

Paula

Borkowska

OSP JRS Wrocław

Coffee

900118000295726

9

Anna

Walejewska

OSP JRS Wrocław

Knoppix

616093900009091

 

Egzamin specjalności terenowej klasy 1 Pstrąże 12-13.09.2017

Odprawa dla rozpoczynających egzamin od testu współpracy 12.09 o godzinie 1600 .

Odprawa dla zespołów ze zdanym testem współpracy 13.09 o godzinie 900

Lp

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Łukasz

Olszewski

OSP Wołczkowo

Gandalf

002E

2

Paweł

Suszek

OSP Wołczkowo

Zara

900250000240147

3

Marta

Abrahamowicz

OSP Wołczkowo

Django

941000014444406

4

Agnieszka

Paszkowska

OSP Wołczkowo

Brooklyn

967000009289392

5

Michał

Szalc

SGPR Gdańsk

Havana

616093900219990

6

Krzysztof

Kosek

OSP Wołczkowo

Lara

985170000051723

7

Bartosz

Tunia

niezrzeszony

Mietek

276093400515934

8

Paweł

Szczuka

OSP GRS Poznań

Niki

616093900124627

9

Alina

Anaszewicz

OSP Klebark Wielki

Alex

276093400198304

10

Sebastian

Pakuła

KM PSP Gdańsk

Lucky

932002000518721


Egzamin specjalności gruzowiskowej klasy I Pstrąże 13-14.09.2017

Odprawa dla rozpoczynających egzamin od testu współpracy 13.09 o godzinie 1600 .

Odprawa dla zespołów ze zdanym testem współpracy 14.09 o godzinie 900

Lp

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Anna

Hermińska

SAR Santire

Pajero Tri Pover Team Tempo

972273000077905

2

Adam

Kos

KM PSP Gdańsk

Apacz

60145

3

Sebastian

Pakuła

KM PSP Gdańsk

Lucky

932002000518721

4

Tomasz

Dudzik

JRG 4 Poznań

Dexter

616093900265945

5

Michał

Szalc

KM PSP Gdańsk

Havana

616093900219990

6

Katarzyna

Wodniak

SGPR Gdańsk

Szajba

941000002876348

7

Anna

Walejewska

OSP JRS Wrocław

Linux

972000000561494

8

Adam

Sołtysiak

OSP Wołczkowo

Roma

733G

 

Egzamin specjalności terenowej klasy I Pstrąże 13-14.09.2017

Odprawa dla rozpoczynających egzamin od testu współpracy 13.09 o godzinie 1600 .

Odprawa dla zespołów ze zdanym testem współpracy 14.09 o godzinie 900

p

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Marcin

Brączkowski

JRG 4 Poznań

Vigo

98118990001

2

Mirosław

Dubiel

OSP Solarnia

Ura

900164000612874

3

Michał

Kierzkowski

OSP Poznań GRS

Gwidon

967000009262420

4

Grzegorz

Kuderski

OSP Wołczkowo

Figaro

5684K

5

Ewa

Biegańska

OSP Jarogniewice

Megi

968000010228371

6

Konrad

Wraga

OSP Wołczkowo

Greif

941000014525647

7

Małgorzata

Kosek

OSP Wołczkowo

Lara

985170000051723

8

Weronika

Dzido

OSP JRS Wrocław

Speed

203098100251532

9

Joanna

Chruślicka

OSP Solarnia

Byczek Fernando Bugari

616093900072594

10

Marcin

Czerwiec

OSP JRS Wrocław

Grafen

967000009612863


Egzamin specjalności terenowej klasy 0 Pstrąże 13.09.2017

Odprawa o godzinie 900

Lp

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Łukasz

Pieszko

OSP Wołczkowo

Laki

985170003033714

2

Krzysztof

Wachowicz

niezrzeszony

Manga z Herbu Robson (Fara)

616093900165741

3

Małgorzata

Nowak

niezrzeszona

Kretka

616093900066407

4

Rafał

Woźniak

OSP Wołczkowo

Karmela

P990

5

Joanna

Boksa

OSP Siechnice

Chips

967000009312947

 

Egzamin specjalności terenowej klasy 0 Pstrąże 14.09.2017

Odprawa o godzinie 900

Lp

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Jagna

Gill

JPR IRMA

Saturn Zwierzakowo

941000016490194

2

Krystian

Jasiński

OSP Bogatynia

Aston

616093900365505

3

Krzysztof

Suszczyński

OSP Bogatynia

Roya

985170003060427

4

Maria

Halicka

OSP Bogatynia

Robin

967000009639500

 

Egzamin specjalności gruzowiskowej klasy 0 Pstrąże 15.09.2017

Odprawa o godzinie 900

Lp

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Jagna

Gill

JPR IRMA

Saturn Zwierzakowo

941000016490194

2

Krzysztof

Suszczyński

OSP Bogatynia

Roya

985170003060427

3

Maria

Halicka

OSP Bogatynia

Robin

967000009639500

4

Robert

Strojny

KM PSP Wałbrzych

Zoja

616093900172706

5

Paweł

Wężowski

OSP Wołczkowo

Roma

733G

 

Egzamin specjalności terenowej klasy 0 Pstrąże 15.09.2017

Odprawa o godzinie 900

Lp

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Aleksandra

Sienkiewicz

OSP Kołbaskowo

Fart

941000014524474

2

Marita

Płoszaj Pietrzak

OSP Kołbaskowo

Diana

985170002354943

3

Joanna

Wichrowska

JRS s12 Warszawa

Ginger

K022

4

Alina

Anaszewicz

OSP GPR Klebark Wielki

Mia

616096700007815

5

Dorota

Lewicka

OSP Wołczkowo

Greif

941000014525647

 

Egzamin specjalności terenowej klasy I Pstrąże 14-15.09.2017

Odprawa dla rozpoczynających egzamin od testu współpracy14.09 o godzinie 1600 .

Odprawa dla zespołów ze zdanym testem współpracy 15.09 o godzinie 900

Lp

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Michał

Szalc

SGPR Gdańsk

Kali

A626

2

Anna

Walejewska

OSP JRS Wrocław

Knoppix

616093900009091

3

Szymon

Oparowski

OSP Lipki

Buddy

A017

4

Tadeusz

Grabowski

SGPR Gdańsk

Blef

616093900219836

Powrót na górę