Menu


Listy zakwalifikowanych na Egzaminy dla zespołów z psami ratowniczymi 16-20.04.2018 r. w Żaganiu

Egzaminy dla zespołów z psami ratowniczymi 16-20.04.2018 r. w Żaganiu (poligon OSPWL w Pstrążu)

Egzaminy zespołów ratowniczych z psami specjalności terenowej i gruzowiskowej klasy 0 i klasy I odbędą się na poligonie wojskowym OSPWL w Pstrążu. Wjazd na poligon w miejscowości Stara Oleszna zgodnie z wywieszonymi tabliczkami.

 Odprawa dla zespołów rozpoczynających egzamin od testu współpracy o godzinie 1600 ( przy wartowni) od poniedziałku do czwartku.

Odprawa dla zespołów, które zdają egzaminy klasy 0 oraz klasy I (ze zdanym testem współpracy) o godzinie 900 (na lotnisku) od wtorku do piątku zgodnie z listami egzaminacyjnymi.      

Dokumenty wymagane przed dopuszczeniem do egzaminu (należy okazać podczas odprawy w sekretariacie egzaminów ):

1) Dowód tożsamości

2) Potwierdzenie szczepienia psa przeciwko wściekliźnie; 

3) ) Dowód ubezpieczenia przewodnika od następstw nieszczęśliwych wypadków (nie dotyczy funkcjonariuszy PSP) zaleca się ubezpieczenie OC. 

Dodatkowo zespoły przystępujące do egzaminów kl. I.

4) Zaświadczenie lub dyplom potwierdzający zdanie egzaminu specjalności ratowniczej klasy     0 ( lub I w latach poprzednich),

                                

5) Potwierdzenie zdania testu z zakresu technik i taktyki poszukiwań z wykorzystaniem psów     ratowniczych. (dotyczy zdających egzamin kl. I po raz pierwszy)

6) Zgoda Komendanta Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie na przystąpienie do egzaminu klasy I na terenie województwa dolnośląskiego jeśli województwo to jest właściwym obszarem działania zespołu,

7) Potwierdzenie zadania testu współpracy w bieżącym roku (dotyczy zdających egzamin   kl. I innej specjalności w tym samym roku)

W przypadku utracenia dokumentów wydanych przez SA PSP a wymaganych przed przystąpieniem do egzaminu należy zgłosić ten fakt faxem nr: 18 448 60 89, e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , lub telefonicznie nr: 18 448 60 84 nie później niż trzy dni przed rozpoczęciem sesji egzaminacyjnej.

Wymagane wyposażenie:

1) Podczas próby poszukiwawczej terenowej klasy 0 i I

Przewodnik musi być wyposażony w zegarek, kompas, notes z przyborami do pisania, radiotelefon przenośny ( pracujący na kanałach KRG), latarkę, podręczną apteczkę oraz pojemnik z wodą do picia dla psa.

2) Podczas próby poszukiwawczej gruzowiskowej klasy 0 i I

Przewodnik musi być wyposażony w sprzęt ochrony osobistej: kask ochronny, rękawice ochronne, latarkę i buty o wzmocnionej podeszwie, radiotelefon przenośny ( pracujący na kanałach KRG), a także posiadać notes z przyborami do pisania oraz pojemnik z wodą do picia dla psa.

Zespoły nie posiadające kompletnej dokumentacji lub wyposażenia nie będą dopuszczone do egzaminu !

Przewodnicy, którzy pozytywnie przejdą egzamin klasy 0 od godziny 1400do 1500w dniu egzaminu mogą przystąpić do testu z zakresu technik i taktyki poszukiwań z wykorzystaniem psów ratowniczych.   Zestaw pytań dostępny na stronie internetowej w zakładce "DO POBRANIA".

Zakwaterowanie i wyżywienie uczestników we własnym zakresie.

UWAGA !

Samowolne wejście na obiekty poligonowe oraz rozstawiania namiotów surowo zabronione

Kontakt w sprawach organizacyjnych:                                                                

                                                                                                   

       tel: 18 448 60 83 lub 602 179 834

                                                                                                           WSSGR SA PSP

Listy zakwalifikowanych :

 

Egzamin specjalności terenowej klasy 1 Żagań 16-17.04.2018

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Krzysztof

Suszczyński

OSP Bogatynia

Roya

985170003060427

2

Michał

Wicke

OSP Poznań GRS

Snoopy

967000009395314

3

Paweł

Szczuka

OSP Poznań GRS

Niki

616093900124627

4

Magdalena

Kręc

GPR Justynów

Figa

616108000036256

5

Tomasz

Kłoczewiak

KM PSP Warszawa

Cwaniak

967000009124305

6

Magdalena

Chalecka

OSP JRS Wrocław

Tolek

967000009164747

7

Marta

Czerwiec

OSP JRS Wrocław

Master

010J

8

Piotr

Jóźwiak

OSP Gdańsk

Negro

941000011518261

Egzamin specjalności terenowej klasy I Żagań 17-18.04.2018

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Dorota

Lewicka

GPR OSP Wołczkowo

Greif

941000014525647

2

Paweł

Suszek

GPR OSP Wołczkowo

Zara

900250000240147

3

Rafał

Woźniak

GPR OSP Wołczkowo

Karmela

P990

4

Łukasz

Pieszko

GPR OSP Wołczkowo

Laki

985170003033714

5

Katarzyna

Jaroszewicz

GPR OSP Wołczkowo

Agent

985170002288049

6

Dorota

Jankowska-Olszewska

GPR OSP Wołczkowo

Gandalf

002E

7

Michał

Malesa

SGPR Warszawa

Gines

985170002560252

8

Marcin

Trzmiel

SGPR Warszawa

Bono

967000009124400

9

Natalia

Kozuń

OSP Klebark Wielki

Ylva

900032001937775

10

Małgorzata

Gęstwicka

OSP Klebark Wielki

Wolta

941000013430501

Egzamin specjalności gruzowiskowej klasy I Żagań 16-17.04.2018

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Katarzyna

Kalinowska

OSP JRS Wrocław

Diego

616093900072584

2

Łukasz

Kwiecień

KM PSP Łódź

Fazi

967000009258257

3

Kamil

Gosławski

SGPR Łódź

Red

A0008

4

Marcin

Czerwiec

OSP JRS Wrocław

Grafen

967000009612863

5

Krzysztof

Kręc

GPR Justynów

Figa

616108000036256

 

Egzamin specjalności terenowej klasy 1 Żagań 18-19.04.2018

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Adam

Sołtysiak

OSP Wołczkowo

Roma

733G

2

Magdalena

Nowicka-Błażejczyk

JRG-4 Poznań

Sigma

276093400458138

3

Małgorzata

Kosek

OSP Wołczkowo

Lara

985170000051723

4

Katarzyna

Sobocińska

OSP Siechnice

Orest

967000009423127

5

Anna

Hermińska

SAR Sentire

Pajero Tri Power

972273000027905

6

Joanna

Boksa

OSP Siechnice

Chips

967000009312947

7

Remigiusz

Onyszkiewicz

OSP Siechnice

Atom

616093900290576

8

Magdalena

Bednarz

OSP Siechnice

Jordan

900049000051300

9

Damian

Nowacki

OSP Solarnia

Kor

990000000384590

Egzamin specjalności gruzowiskowej klasy I Żagań 18-19.04.2018

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Marcin

Brączkowski

JRG 4 Poznań

Vigo

98118990001

2

Joanna

Kruszelnicka

OSP JRS Wrocław

Raxa

985170002334596

3

Grzegorz

Kuderski

GPR OSP Wołczkowo

Figaro

5684K

4

Agnieszka

Paszkowska

GPR OSP Wołczkowo

Brooklyn

967000009289392

5

Robert

Strojny

KM PSP Wałbrzych

Zoja

616093900172706

Egzamin specjalności terenowej klasy 0 Żagań 17.04.2018

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Dariusz

Parol

JRG 15 Warszawa

Frodo

 

2

Dariusz

Anaszewicz

GPR OSP Klebark Wielki

Alex

276093400198304

3

Marta

Czerwiec

OSP JRS Wrocław

Thor

968000010475614

4

Karol

Pietrzyk

SGPR Warszawa

Ruki

616096700037115

5

Paweł

Wojdat

JRG 15 Warszawa

Szafir

616096700037017

6

Anna

Włodarczyk

OPOLSAR

Weda

967000009524596

7

Dariusz

Fąfara

OPOLSAR

Misha

968000010484700

8

Arkadiusz

Jazłowiecki

KGPR

Sajgon

616093400067714

9

Mariusz

Nykiel

KGPR

Dolar

616093900262104

 

Egzamin specjalności terenowej klasy 0 Żagań 18.04.2018

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Krzysztof

Berendt

SAR Sentire

Aslan

985170002203594

2

Piotr

Tworek

SAR Patrol

Kaja

967000009403750

3

Kamila

Stoma-Mirzwińska

GPR OSP Wołczkowo

Shelby

616093400064008

4

Zofia

Piwowarska

GPR OSP Wołczkowo

Calvados Argilla Rosa

013N

5

Grzegorz

Wesołowski

OSP Jarogniewice

   

6

Agnieszka

Nowakowska

niezrzeszona

   

7

Joanna

Stefańska

OSP Falenty

Esme

939000010674194

Egzamin specjalności gruzowiskowej klasy 0 Żagań 20.04.2018

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Krzysztof

Suszczyński

OSP Bogatynia

Roya

985170003060427

2

Tadeusz

Grabowski

OSP Gdańsk

Blef

616093900219836

3

Maria

Halicka

OSP Bogatynia

Robin

967000009639500

4

Michał

Gaik

OSP GRS Nowy Sącz

Rafaello Demonio Kokos

61609300175303

5

Magdalena

Kręc

OSP Justynów

Figa

616108000036256

Egzamin specjalności terenowej klasy I Żagań 19-20.04.2018

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Karolina

Labes

Fundacja Anikar (OSP Marki)

Enzo

N031

2

Kamila

Stoma-Mirzwińska

GPR OSP Wołczkowo

Bentley

616096700010743

3

Tomasz

Dudzik

JRG 4 Poznań

Weber

900164001334560

4

Kamila

Wojda

CGP Tropiciele (OSP Marki)

Baster

616246000010694

5

Agnieszka

Pieprzowska

CGP Tropiciele (OSP Marki)

Bonnie

616093900203011

Egzamin specjalności terenowej klasy 0 Żagań 19.04.2018

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Agnieszka

Nowicka

SAR Patrol

Waluś

967000009396567

2

Sławomir

Konieczka

SAR Patrol

Ramirez

N377

3

Małgorzata

Nowak

SAR Patrol

Kretka

616093900066407

4

Tadeusz

Grabowski

OSP Gdańsk

Blef

616093900219836

5

Michał

Gaik

OSP GRS Nowy Sącz

Rafaello Demonio (Kokos)

61609300175303

6

Krzysztof

Wachowicz

OSP Justynów

Manga z Herbu Robson (Fara)

616093900165741

7

Łukasz

Nowak

OSP Suchy Bór

Nika

616004900217765

8

Katarzyna

Klitza

OSP Suchy Bór

Bella

 

9

Kaja

Chudalewska

OSP Solarnia

Sham

208250000080883

Egzamin specjalności terenowej klasy 0 Żagań 20.04.2018

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Ewa

Biegańska

OSP Jarogniewice

Megi

968000010228371

2

Joanna

Kruszelnicka

OSP JRS Wrocław

Frigg

900032002171992

3

Dorota

Adamek-Nowak

OSP JRS Wrocław

Sigma

616093900254699

Egzamin specjalności gruzowiskowej klasy 0 Żagań 18.04.2018

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Marta

Czerwiec

OSP JRS Wrocław

Thor

968000010475614

2

Krzysztof

Wachowicz

OSP Justynów

Manga z Herbu Robson (Fara)

616093900165741

3

Karolina

Labes

Fundacja Anikar (OSP Marki)

Enzo

N031

4

Kaja

Chudalewska

OSP Solarnia

Sham

208250000080883

                                            

Powrót na górę