Menu


Listy zakwalifikowanych na Egzaminy zespołów ratowniczych z psami w dniach 10-14.09.2018 roku w Żaganiu

KOMUNIKATY

LISTY ZAKWALIFIKOWANYCH NA EGZAMINY DLA ZESPOŁÓWRATOWNICZYCH Z PSAMI 10-14.09.2018 R. W OSPWL - ŻAGAŃ

Egzaminy dla zespołów ratowniczych z psami 10-14.09.2018 r.        w Pstrążu (poligon OSPWL Żagań)

Egzaminy zespołów ratowniczych z psami specjalności terenowej i gruzowiskowej klasy 0 i klasy I odbędą się na poligonie wojskowym OSPWL - Żagań w Pstrążu. Wjazd na poligon w miejscowości Stara Oleszna zgodnie z wywieszonymi tabliczkami.

 Odprawa dla zespołów rozpoczynających egzamin od testu współpracy o godzinie 1600 przy wartowni) od poniedziałku do czwartku.

Odprawa dla zespołów, które zdają egzaminy klasy 0 oraz klasy I (ze zdanym testem współpracy) o godzinie 900 (na lotnisku) od wtorku do piątku zgodnie z listami egzaminacyjnymi.      

Dokumenty wymagane przed dopuszczeniem do egzaminu (należy okazać podczas odprawy w sekretariacie egzaminów ):

1) Dowód tożsamości

2) Potwierdzenie szczepienia psa przeciwko wściekliźnie; 

3) ) Dowód ubezpieczenia przewodnika od następstw nieszczęśliwych wypadków (nie dotyczy funkcjonariuszy PSP) zaleca się ubezpieczenie OC. 

Dodatkowo zespoły przystępujące do egzaminów kl. I.

4) Zaświadczenie lub dyplom potwierdzający zdanie egzaminu specjalności ratowniczej klasy 0 ( lub I w latach poprzednich),

5) Potwierdzenie zdania testu z zakresu technik i taktyki poszukiwań z wykorzystaniem psów ratowniczych. (dotyczy zdających egzamin kl. I po raz pierwszy)

6) Zgoda Komendanta Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie na przystąpienie do egzaminu klasy I na terenie województwa dolnośląskiego jeśli województwo to jest właściwym obszarem działania zespołu,

7) Potwierdzenie zadania testu współpracy w bieżącym roku (dotyczy zdających egzamin kl. I innej specjalności w tym samym roku)

W przypadku utracenia dokumentów wydanych przez SA PSP a wymaganych przed przystąpieniem do egzaminu należy zgłosić ten fakt faxem nr: 18 448 60 86, e-mailem:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , lub telefonicznie nr: 18 448 60 84 nie później niż trzy dni przed rozpoczęciem sesji egzaminacyjnej.

Wymagane wyposażenie:

1) Podczas próby poszukiwawczej terenowej klasy 0 i I

Przewodnik musi być wyposażony w zegarek, kompas, notes z przyborami do pisania, radiotelefon przenośny ( pracujący na kanałach KRG), latarkę, podręczną apteczkę oraz pojemnik z wodą do picia dla psa.

2) Podczas próby poszukiwawczej gruzowiskowej klasy 0 i I

Przewodnik musi być wyposażony w sprzęt ochrony osobistej: kask ochronny, rękawice ochronne, latarkę i buty o wzmocnionej podeszwie, radiotelefon przenośny ( pracujący na kanałach KRG), a także posiadać notes z przyborami do pisania oraz pojemnik z wodą do picia dla psa.

Zespoły nie posiadające kompletnej dokumentacji lub wyposażenia nie będą dopuszczone do egzaminu !

Przewodnicy, którzy pozytywnie przejdą egzamin klasy 0 od godziny 1400do 1500w dniu egzaminu mogą przystąpić do testu z zakresu technik i taktyki poszukiwań z  wykorzystaniem psów ratowniczych.   Zestaw pytań dostępny na stronie internetowej w zakładce "DO POBRANIA".

Zakwaterowanie i wyżywienie uczestników we własnym zakresie.

UWAGA !

Samowolne wejście na obiekty poligonowe oraz rozstawiania namiotów surowo zabronione

Kontakt w sprawach organizacyjnych:                                                                

                                                                                                   

       tel: 18 448 60 84 lub 18 448 60 83

                                                                                                           WSSGR SA PSP

Listy zakwalifikowanych :

 

Egzamin specjalności terenowej klasy I Żagań 10 - 11.09.2018

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Bartosz

Tunia

niezrzeszony

Mietek

27609340051934

2

Olga

Kownacka

OSP Marki

Bajka Etna Sfora z Krasnego Boru

616093900042777

3

Marek

Harczuk

OSP Marki

Enzo

N031

4

Mirosław

Dubiel

OSP Solarnia

Ura

900164000612874

5

Magdalena

Dzido

OSP Stare Bogaczowice

Frida

972270000084982

6

Weronika

Dzido

OSP Stare Bogaczowice

Speed

203098100251532

7

Joanna

Kruszelnicka

OSP Stare Bogaczowice

Frigg

90032002171992

8

Magdalena

Kręc

OSPJustynów

Figa

616108000036256

9

Przemysław

Kaczor

OSP Dąbrówka Mała

Daisy

616093900138294

10

Marta

Czerwiec

OSP JRS Wrocław

Thor

9680000104756610

11

Tomasz

Osiński

SGPR Poznań

Szakłak

N259

12

Joanna

Boksa

OSP Siechnice

Chips

967000009312947

13

Magdalena

Bednarz

OSP Siechnice

Jordan

900049000051300

Egzamin specjalności terenowej klasy I Żagań 11 - 12.09.2018

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Kamila

Wojda

OSP Marki

Baster

616246000010694

2

Sławomir

Konieczka

Sar Patrol

Ramirez

N377

3

Zofia

Piwowarska

OSP Wołczkowo

Calvados Argilla Rosa

013N

4

Rafał

Woźniak

OSP Wołczkowo

Karmela

P990

5

Konrad

Wraga

OSP Wołczkowo

Greif

941000014525647

6

Marta

Abrahamowicz

OSP Wołczkowo

Django

941000014444406

7

Maria

Halicka

OSP Bogatynia

Robin

967000009639500

8

Robert

Strojny

SGPR Wałbrzych

Zoja

616093900172706

9

Radosław

Gburzyński

SGPR Gdańsk

Nero

723B

10

Andrzej

Zawada

Silesia SAR

Cziper

985170002377775

11

Konrad

Machnik

OSP JRS Wrocław

Kefir

941000015265702

12

Dariusz

Fąfara

OPOLSAR

Misha

968000010484700

Egzamin specjalności gruzowiskowej klasy I Żagań 10 - 11.09.2018

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Sebastian

Pakuła

SGPR Gdańsk

Lucky

932002000518721

2

Krzysztof

Suszczyński

OSP Bogatynia

Roya

985170003060427

3

Grzegorz

Kuderski

OSP Wołczkowo

Figaro

5684K

4

Agnieszka

Paszkowska

OSP Wołczkowo

Brooklyn

967000009289392

5

Michał

Wicke

OSP Poznań

Snoopy

967000009395314

6

Waldemar

Kałuziński

SGPR Nowy Sącz

Lex

 

Egzamin specjalności terenowej klasy I Żagań 12 - 13.09.2018

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Szymon

Oparowski

OSP Lipki

Buddy

A017

2

Małgorzata

Nowak

Sar Patrol

Kretka

616093900066407

3

Tomasz

Dudzik

JRG-4 Poznań

Weber/Balder

900164001334560

4

Agnieszka

Nowicka

Sar Patrol

Waluś

967000009396567

5

Agnieszka

Paszkowska

OSP Wołczkowo

Brooklyn

967000009289392

6

Grzegorz

Kuderski

OSP Wołczkowo

Figaro

5684K

7

Michał

Kierzkowski

OSP Poznań

Gwidon

967000009262420

8

Robert

Błażejczyk

OSP Poznań

Dexter

616093900265945

9

Natalia

Kozuń

OSP Klebark Wielki

Ylva

900032001937775

10

Marcin

Brączkowski

SGPR Poznań

Vigo

98118990001

11

Dorota

Adamek-Nowak

OSP JRS Wrocław

Sigma

616093900254699

12

Dariusz

Parol

SGPR Warszawa

Frodo

616093900408021

Egzamin specjalności gruzowiskowej klasy I Żagań 12 - 13.09.2018

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Łukasz

Kwiecień

KM PSP Łódź

Fazi

967000009258257

2

Agnieszka

Hadrzyńska

OSP Siechnice

Filo

967000009312462

3

Marcin

Czerwiec

OSP JRS Wrocław

Grafen

967000009612863

4

Marcin

Trzmiel

KM PSP Warszawa JRG15

Bono

967000009124400

5

Karolina

Labes

OSP Marki

Enzo

N031

6

Robert

Strojny

SGPR Wałbrzych

Zoja

616093900172706

 

Egzamin specjalności terenowej klasy 0 Żagań 11.09.2018

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Adam

Olszewski

OSP Suchy Bór

Rico

 

2

Tadeusz

Grabowski

OSP Gdańsk

Blef

616093900219836

3

Krzysztof

Jankowski

OSP Klebark Wielki

Zora

616093900135212

4

Krystyna

Stucke

niezrzeszona

Amper

967000009326057

5

Regina

Zaworska-Kulczyk

OSP Gościeradz

Loco

616093900350522

6

Dariusz

Anaszewicz

OSP Klebark Wielki

Alex

276093400198304

7

Grzegorz

Borkowski

OSP Stare Bogaczowice

Coffe

900118000295726

8

Elżbieta

Mularczyk

OSP Siechnice

Adora

985170002372017

 

Egzamin specjalności terenowej klasy 0 Żagań 12.09.2018

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Katarzyna

Klitza

niezrzeszona

Bella

 

2

Arkadiuysz

Majdanik

OSP Bogatynia

Kala

616093900345379

3

Michał

Bieszczd

OSP Spakrbimierz

Risa

42663

4

Sebastian

Pakuła

SGPR Gdańsk

Lucky

932002000518721

5

Ireneusz

Benert

SGPR Gdańsk

Nela

932001000625118

6

Kamila

Stoma-Mirzwińska

OSP Wołczkowo

Bentley

616096700010743

7

Justyna

Olczyk

OSP Wołczkowo

Zara

900250000240147

8

Weronika

Dzido

OSP Stare Bogaczowice

Furia

61609300352533

Egzamin specjalności gruzowiskowej klasy 0 Żagań 12.09.2018

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Tadeusz

Grabowski

OSP Gdańsk

Blef

616093900219836

2

Agnieszka

Pieprzowska

OSP Marki

Bonnie

616093900203011

3

Alina

Anaszewicz

OSP Klebark Wielki

Mia

616096700007815

4

Tomasz

Wyrwa

GPR Poznań

Pablo

 

5

Grzegorz

Borkowski

OSP Stare Bogaczowice

Coffe

900118000295726

6

Joanna

Kruszelnicka

OSP Stare Bogaczowice

Frigg

900032002170992

7

Marta

Czerwiec

OSP JRS Wrocław

Thor

9680000104756610

Egzamin specjalności terenowej klasy I Żagań 13 - 14.09.2018

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Alina

Anaszewicz

OSP Klebark Wielki

Alex

276093400198304

2

Paula

Borkowska

OSP Stare Bogaczowice

Coffe

900118000295726

3

Łukasz

Grabowski

KM PSP Warszawa

Rodi

967000009124399

4

Joanna

Wichrowska

JRS s12

Ginger

K022

5

Ewa

Biegańska

OSP Jarogniewice

Megi

968000010228371

6

Karolina

Gniadek

OSP Gdańsk

Tasza

932001000533827

7

Anna

Kułakowska

JRS s12 Warszawa

Hix EvViva La Vita Percy Jackson

941000015170272

 

Egzamin specjalności terenowej klasy 0 Żagań 13.09.2018

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Dariusz

Łazan

OSP Dąbie

Iwan

900164001190814

2

Ewa

Gorgolewska

Sar Patrol

Eila

616093900153744

3

Agata

Przybylska

OSP Jarogniewice

Bulucu

968000010611455

4

Magda

Bar

OSP RW Modlin

Brego

 

5

Karol

Pietrzyk

KM PSP Warszawa

Ruki

616096700037115

6

Tomasz

Wyrwa

SGPR Poznań

Pablo

 

7

Maciej

Lewandowski

JRG 15 Warszawa

Szafir

616096700037017

8

Julia

Sikorska

Sar Patrol

Kora

967000009398081

Egzamin specjalności terenowej klasy 0 Żagań 14.09.2018

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Arkadiusz

Karwański

OSP Jabłonna

Zadra

N877

2

Emilia

Malicka

OSP RW Modlin

Wigilia

616093200235959

3

Kamil

Malicki

OSP RW Modlin

Regar vel Tayson

616093900298116

4

Filip

Gęstwicki

OSP Klebark Wielki

Wolta

941000013430501


Egzamin specjalności gruzowiskowej klasy 0 Żagań 14.09.2018

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Arkadiuysz

Majdanik

OSP Bogatynia

Kala

616093900345379

2

Dariusz

Parol

KM PSP Warszawa

Frodo

616093900408021

3

Weronika

Dzido

OSP Stare Bogaczowice

Furia

616093900352533

4

Arleta

Wiewióra

OSP Jabłonna

Brand Darien Forest and River

900250000062122

5

Natalia

Kozuń

OSP Klebark Wielki

Ylva

900032001937775

6

Agnieszka

Hadrzyńska

OSP Siechnice

Chips

967000009312947

7

Anna

Girdziusz-Garbacka

SGPR Gdańsk

Luna

941000012871546

Powrót na górę