Menu


Listy zakwalifikowanych na Egzaminy zespołów ratowniczych z psami w dniach 23-27.10.2018 w Nowym Sączu

Egzaminy dla zespołów z psami ratowniczymi 23 - 27.10.2018 r. Nowy Sącz

   Egzaminy zespołów ratowniczymi z psami specjalności terenowej i gruzowiskowej klasy" 0" i klasy " I" odbędą sięw siedzibieWSSGR SA PSP w Nowym Sączu ul. Węgierska 188 h, wjazd przez bramę główną zakładu SGL COBEX POLSKA.

 Rejestracja uczestników zdających egzaminy klasy I, przed testu współpracy od godziny 1600 do 1800 od wtorku do piątku.

   Rejestracja uczestników dla zespołów, które zdają egzaminy od godziny 845 do 900 od wtorku do soboty zgodnie z listami egzaminacyjnymi.      

Dokumenty wymagane przed dopuszczeniem do egzaminu (należy okazać podczas odprawy w sekretariacie egzaminów ):

1) Dowód tożsamości

2) Potwierdzenie szczepienia psa przeciwko wściekliźnie; 

3) ) Dowód ubezpieczenia przewodnika od następstw nieszczęśliwych wypadków (nie dotyczy funkcjonariuszy PSP) zaleca się ubezpieczenie OC. 

Dodatkowo zespoły przystępujące do egzaminów kl. I.

4) Zaświadczenie lub dyplom potwierdzający zdanie egzaminu specjalności ratowniczej klasy     0 ( lub I w latach poprzednich),

                                

5) Potwierdzenie zdania testu zzakresu technik i taktyki poszukiwań z wykorzystaniem psów     ratowniczych. (dotyczy zdających egzamin kl. I po raz pierwszy)

6) Zgoda Komendanta Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie na przystąpienie do egzaminu klasy I na terenie województwa małopolskiego jeśli województwo to jest właściwym obszarem działania zespołu,

7) Potwierdzenie zadania testu współpracy w bieżącym roku (dotyczy zdających egzamin   kl. I innej specjalności w tym samym roku)

W przypadku utracenia dokumentów wydanych przez SA PSP a wymaganych przed przystąpieniem do egzaminu należy zgłosić ten fakt faxem nr: 18 448 60 86, e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , lub telefonicznie nr: 18 448 60 84 nie później niż trzy dni przed rozpoczęciem sesji egzaminacyjnej.

Wymagane wyposażenie:

1) Podczas próby poszukiwawczej terenowej klasy 0 i I

Przewodnik musi być wyposażony w zegarek, kompas, notes z przyborami do pisania, radiotelefon przenośny( pracujący na kanałach KRG), latarkę, podręczną apteczkę oraz pojemnik z wodą do picia dla psa.

2) Podczas próby poszukiwawczej gruzowiskowej klasy 0 i I

Przewodnik musi być wyposażony w sprzęt ochrony osobistej: kask ochronny, rękawice ochronne, latarkę i buty o wzmocnionej podeszwie, radiotelefon przenośny ( pracujący na kanałach KRG), a także posiadać notes z przyborami do pisania oraz pojemnik z wodą do picia dla psa.

Zespoły nie posiadające kompletnej dokumentacji lub wyposażenia nie będą dopuszczone do egzaminu !

Przewodnicy, którzy pozytywnie przejdą egzamin klasy 0 od godziny 1400do 1500w dniu egzaminu mogą przystąpić do testu z zakresu technik i taktyki poszukiwań z wykorzystaniem psów ratowniczych.   Zestaw pytań dostępny na stronie internetowej w zakładce "DO POBRANIA".

Organizator nie zapewnia i nie pośredniczy w rezerwacji noclegów i wyżywienia.

                                                                                                    

                                tel: 18 448 60 84

                                                                                                           WSSGR SA PSP

Listy egzaminacyjne:

 

Egzamin specjalności terenowej klasy 1 Nowy Sącz 23-24.10.2018

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Tomasz

Szymendera

OSP Lusowo

Tajga

616093900156935

2

Barbara

Grel

MCGPR

Armada of Love Bugari (Guerra)

972274000000069

3

Wojciech

Pelczar

STORAT

Gaja

616093900186449

4

Katarzyna

Kalinowska

OSP Stare Bogaczowice

Diego

616093900072584

5

Grzegorz

Adamski

STORAT

Ebra

900032002167818

6

Agnieszka

Hadrzyńska

OSP Siechnice

Filo

967000009312462

7

Marek

Englot

STORAT

OziXanaduTraho

60148

8

Józef

Ciesielka

SGPR Nowy Sącz

Kiara

203098100326994

9

Waldemar

Kałuziński

SGPR Nowy Sącz

Lex

 

10

Grzegorz

Tarasek

SGPR Nowy Sącz

Nuka

208250000065512

11

Bartłomiej

Bulanda

SGPR Nowy Sącz

Dynamit

208250000065514

12

Joanna

Pulit

niezrzeszona

Ori

967000009336515

13

Agnieszka

Szłapka

niezrzeszona

Fox

L466

14

Patryk

Powaga

GRS PCK Trójmiasto

Argo

967000009446992

Egzamin specjalności terenowej klasy I Nowy Sącz 24-25.10.2018

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Agata

Jobs -Repelewicz

MCGPR

Aussie Samson Paracortus

115N

2

Jarosław

Dwornik

OSP Międzybrodzie Bialskie

Cristie

056K

3

Dorota

Susek

OSP Kęty

Dolly

616093900165771

4

Przemysław

Kaczor

OSP Dąbrówka Mała

Fifi

9000049000041400

5

Grzegorz

Borkowski

OSP Stare Bogaczowice

Coffee

900118000295726

6

Mariusz

Nykiel

OPOLSAR

Dolar

616093900262104

7

Piotr

Kempa

SGPR Łódź

Drago

939000010293924

8

T.omasz

Kłoczewiak

SGPR Warszawa

Cwaniak

967000009124305

9

Agnieszka

Zębala

OSP Goszcza

Akym

203098100378445


Egzamin specjalności gruzowiskowej klasy I Nowy Sącz 23-24.10.2018

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Krzysztof

Stanio

STORAT

Ambaras

972274000050599

2

Grzegorz

Borkowski

OSP Stare Bogaczowice

Coffee

900118000295726

3

Agnieszka

Cichy

OSP Orzech

Hugo

626246000012468

4

Wojciech

Dudczyk

OSP GRS Nowy Sącz

Buddy

578077000243068

5

Łukasz

Grabowski

JRG15 Warszawa

Rodi

967000009124399

Egzamin specjalności terenowej klasy 1 Nowy Sącz 25-26.10.2018

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Konrad

Machnik

OSP Wrocław

Kefir

941000015265702

2

Krzysztof

Kosek

OSP Wołczkowo

Lara

985170000051723

3

Grzegorz

Borkowski

OSP Stare Bogaczowice

Iron

941000015265695

4

Kamila

Stoma-Mirzwińska

OSP Wołczkowo

Bentley

616096700010743

5

Marta

Czerwiec

OSP Wrocław

Thor

9680000104756610

6

Anna

Wilczek- Dybisiak

OSP Dąbrówka Mała

Elmo

616093900164013

7

Justyna

Drużkowska

MCGPR

Lesto Agis from the Land of Mildness

939000010296568

8

Paweł

Konecki

OSP GRS Łódź Jędrzejów

Kofi

197K

9

Anna

Kułakowska

JRS s12 Warszawa

HixEv Viva La Vita Percy Jackson

941000015170272

10

Elżbieta

Augustyn

MCGPR

Fibi

900032002170910

11

Joanna

Chruślicka

OSP Solarnia

Byczek

616093900072594

12

Kaja

Chudalewska

OSP Solarnia

Sham

208250000080883

13

Marcin

Czerwiec

OSP Wrocław

Grafen

967000009612863


Egzamin specjalności terenowej klasy 0 Nowy Sącz 23.10.2018

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Bogdan

Grześkiewicz

OSP Mosina

Bona

981189900064623

2

Dariusz

Franus

OSP Kęty

Biszkopt

616093900405354

3

Karol

Humeniuk

OSP Mosina

Vip

900032001857328

4

Jarogniew

Krupiński

OSP Dąbrówka Mała

Hellboy

616093900137847

5

Marta

Jermakowicz

OSP Jasień

Siwa

616093900266064

6

Monika

Rikitatt

STORAT

Blue Tornado

616093900273718

7

Wiesław

Jastrzębski

OSP Kęty

Abi

616093900406701

8

Monika

Marzęda

niezrzeszona

Morion

616093900241138

9

Joanna

Nosal

MCGPR

Valor Rebel Queen avDandee

965000000399644

10

Bogna

Lechowska

OSP Jasień

Lara

 

11

Wojciech

Dudczyk

OSP Nowy Sącz

Zuko

941000018620352

12

Ewa

Winczek

OSP Dąbrówka Mała

Draco

616096700031025

 

Egzamin specjalności terenowej klasy 0 Nowy Sącz 25.10.2018

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Agnieszka

Augustynek

OSP Solarnia

Holka

203098100312765

2

Krzysztof

Mikołajczyk

OSP Orzech

Rob Roy

616093900353613

3

Przemysław

Rajski

OPOLSAR

Luna

616004900232707

4

Joanna

Boksa

OSP Siechnice

Chips

967000009312947

 

 

Egzamin specjalności gruzowiskowej klasy 0 Nowy Sącz 23.10.2018

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Magda

Bar

OSP RW Modlin

Brego

616164100005014

2

Danuta

Tyka

OSP Orzech

Batman

616093900323469

3

Kamil

Malicki

OSP RW Modlin

Regar vel Tayson

616093900298116

4

Krzysztof

Mikołajczyk

OSP Orzech

Rob Roy

616093900353613

5

Krzysztof

Miszkiel

niezrzeszony

Czekan

616093900026917

6

Andrzej

Szpilarewicz

OSP Jastrzębie Zdrój

Dexter

616096700002908

Egzamin specjalności terenowej klasy I Nowy Sącz 26-27.10.2018

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Dariusz

Lewicki

OSP GRS Łódź Jędrzejów

Gaba Blue Estimado

967000009363374

2

Krzysztof

Jankowski

OSP Klebark Wielki

Zora

616093900135212

3

Filip

Gęstwicki

OSP Klebark Wielki

Wolta

941000013430501

4

Paweł

Konecki

OSP GRS Łódź Jędrzejów

Korba (Puma)

A636

5

Dorota

Konecka

OSP GRS Łódź Jędrzejów

Kofi Korbowa Ferajna

197K

6

Aleksandra

Droździk

OSP Kęty

   

7

Elżbieta

Wacięga

OSP Kęty

Lucky

616093900198361

8

Sebastian

Pakuła

PSP Gdańsk

Lucky

932002000518721

 


 

Egzamin specjalności terenowej klasy 0 Nowy Sącz 27.10.2018

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

.Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Jagna

Gill

OSP Mosina

Imbir

941000016490194

2

Kazimierz

Szlendak

OSP GRS Łódź

Niko

616093900331607

3

Katarzyna

Karpińska

CGP Tropiciele

Figa

941000016175076

4

Joanna

Wichrowska

JRS s12 Warszawa

Ginger

K022

5

Krzysztof

Miszkiel

niezrzeszony

Czekan

616093900026917

6

Piotr

Pacyniak

OSP Klecza Dolna

Fiona

B231

7

Marek

Piening

SGPR Gdańsk

Zoja

900164001010407

8

Piotr

Kempa

SGPR Łódź

Neutron

616093900155468

9

Maria

Halicka

OSP Bogatynia

Robin

967000009639500

Egzamin specjalności gruzowiskowej klasy 0 Nowy Sącz 25.10.2018

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Jagna

Gill

OSP Mosina

Imbir

941000016490194

2

Emilia

Malicka

OSP RW Modlin

Wigilia

616093200235959

3

Tomasz

Szymendera

OSP Lusowo

Tajga

616093900156935

4

Jarogniew

Krupiński

OSP Dąbrówka Mała

Hellboy

616093900137847

5

Kazimierz

Szlendak

OSP GRS Łódź

Niko

616093900331607

6

Kaja

Chudalewska

OSP Solarnia

Sham

208250000080883

Egzamin specjalności gruzowiskowej klasy 0 Nowy Sącz 26.10.2018

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Piotr

Kempa

SGPR Łódź

Neutron

616093900155468

2

Wojciech

Dudczyk

OSP Nowy Sącz

Zuko

941000018620352

3

Paweł

Czernigiewicz

OSP Jastrzębie Zdrój

Fado

967000009674478

4

Zofia

Kolber

OSP Kęty

   

5

Joanna

Chruślicka

OSP Solarnia

Byczek

61693900072594

6

Piotr

Pacyniak

OSP Klecza Dolna

Fiona

B231

 

Powrót na górę