Menu


Listy zakwalifikowanych na Egzaminy zespołów ratowniczych z psami w dniach 04-08.03.2019 w Nowym Sączu

Egzaminy dla zespołów z psami ratowniczymi 04 - 08.03.2019 r. Nowy Sącz

   Egzaminy zespołów ratowniczymi z psami specjalności terenowej i gruzowiskowej klasy" 0" i klasy " I" odbędą sięw siedzibieWSSGR SA PSP w Nowym Sączu ul. Węgierska 188 h, wjazd przez bramę główną zakładu SGL COBEX POLSKA.

 Rejestracja uczestników zdających egzaminy klasy I, przed testem współpracy od godziny 1600 do 1800 od poniedziałku do piątku.

   Rejestracja uczestników dla zespołów, które zdają egzaminy od godziny 845 do 900 od wtorku do piątku zgodnie z listami egzaminacyjnymi.      

Dokumenty wymagane przed dopuszczeniem do egzaminu (należy okazać podczas odprawy w sekretariacie egzaminów ):

1) Dowód tożsamości

2) Potwierdzenie szczepienia psa przeciwko wściekliźnie; 

3) ) Dowód ubezpieczenia przewodnika od następstw nieszczęśliwych wypadków (nie dotyczy funkcjonariuszy PSP) zaleca się ubezpieczenie OC. 

Dodatkowo zespoły przystępujące do egzaminów kl. I.

4) Zaświadczenie lub dyplom potwierdzający zdanie egzaminu specjalności ratowniczej klasy     0 ( lub I w latach poprzednich),

                                

5) Potwierdzenie zdania testu zzakresu technik i taktyki poszukiwań z wykorzystaniem psów     ratowniczych. (dotyczy zdających egzamin kl. I po raz pierwszy)

6) Zgoda Komendanta Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie na przystąpienie do egzaminu klasy I na terenie województwa małopolskiego jeśli województwo to jest właściwym obszarem działania zespołu,

7) Potwierdzenie zadania testu współpracy w bieżącym roku (dotyczy zdających egzamin   kl. I innej specjalności w tym samym roku)

W przypadku utracenia dokumentów wydanych przez SA PSP a wymaganych przed przystąpieniem do egzaminu należy zgłosić ten fakt faxem nr: 18 448 60 86, e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , lub telefonicznie nr: 18 448 60 84 nie później niż trzy dni przed rozpoczęciem sesji egzaminacyjnej.

Wymagane wyposażenie:

1) Podczas próby poszukiwawczej terenowej klasy 0 i I

Przewodnik musi być wyposażony w zegarek, kompas, notes z przyborami do pisania, radiotelefon przenośny( pracujący na kanałach KRG), latarkę, podręczną apteczkę oraz pojemnik z wodą do picia dla psa.

2) Podczas próby poszukiwawczej gruzowiskowej klasy 0 i I

Przewodnik musi być wyposażony w sprzęt ochrony osobistej: kask ochronny, rękawice ochronne, latarkę i buty o wzmocnionej podeszwie, radiotelefon przenośny ( pracujący na kanałach KRG), a także posiadać notes z przyborami do pisania oraz pojemnik z wodą do picia dla psa.

Zespoły nie posiadające kompletnej dokumentacji lub wyposażenia nie będą dopuszczone do egzaminu !

Przewodnicy, którzy pozytywnie przejdą egzamin klasy 0 od godziny 1400do 1500w dniu egzaminu mogą przystąpić dotestu zzakresu technik i taktyki poszukiwań z wykorzystaniem psów ratowniczych.   Zestaw pytań dostępny na stronie internetowej w zakładce "DO POBRANIA".

Organizator nie zapewnia i nie pośredniczy w rezerwacji noclegów i wyżywienia.

                                                                                                    

                                tel: 18 448 60 84

                                                                                                           WSSGR SA PSP

Listy egzaminacyjne:

Egzamin specjalności terenowej klasy 1 Nowy Sącz 04-05.03.2019

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Agnieszka

Szłapka

niezrzeszona

FOX( Lord Lionheart from The Land of Mildness)

L466

2

Marta

Czerwiec

OSP JRS Wrocław

THOR

9680000104756610

3

Anna

Walkowiak

OSP JRS Wrocław

Linux

972000000561494

4

Weronika

Dzido

OSP WAŁBRZYCH Grupa Poszkiwawczo-Ratownicza

Furia

616093900352533

5

 Aleksandra

 Cieślicka

 OSP Masłów

 Mercy Banderia

 967000009238170

6

Joanna

Kruszelnicka

OSP WAŁBRZYCH Grupa Poszkiwawczo-Ratownicza

Frigg

900032002171992

7

Zbigniew

Wiluk

OSP Jastrzębie Zdrój

Dessi

900250000062168

 

Egzamin specjalności gruzowiskowej klasy I Nowy Sącz 04-05.03.2019

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Magdalena

Nowicka- Błażejczyk

SGPR Poznań

Sigma Bretta

276093400458138

2

Tomasz

Osiński

SGPR Poznań

Szakłak

N259

3

Agniszka

Hadrzyńska

GPR OSP Siechnice

Filo

967000009312462

4

Marcin

Czerwiec

OSP JRS Wrocław

GRAFEN

967000009612863

5

Magda

Chalecka

OSP JRS Wrocław

Tolek

574/967000009164747

6

Robert

Błażejczyk

OSP GRS Poznań

Dexter

616093900265945

7

Bartosz

Tunia

niezrzeszony

Mietek

276093400515934

 

 

 

Egzamin specjalności terenowej klasy 0 Nowy Sącz 05.03.2019

Lp

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Piotr

Cywicki

Storat

Nika

932001000575846

2

Karol

Pietrzyk

SGPR Warszawa

Ruki

616096700037115

3

Michał

Gaik

OSP GRS Nowy Sącz

RAFAELLO DEMONIO (Kokos) PerroCobrador

Q38/61609300175303

4

Wiktoria

Lepska

OSP JRS Wrocław

SVEN

616093900167567

5

Łukasz

Koterwa

OSP JRS Wrocław

Frugo

1794

 

Egzamin specjalności terenowej klasy 1 Nowy Sącz 05-06.03.2019

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Tomasz

Kłoczewiak

SGPR Warszawa

Cwaniak

967000009124305

2

Joanna

Boksa

GPR OSP Siechnice

Chips

967000009312947

3

Karolina

Labes

OSP MARKI

ENZO

N031

4

Agnieszka

Hadrzyńska

GPR OSP Siechnice

Filo

967000009312462

5

Anna

Walkowiak

OSP JRS Wrocław

Knoppix

008J

616093900009091

6

Jacek

Dubiel

STORAT

Fuks

O024

616093900070018

7

Katarzyna

Nosiadek

STORAT

Aire

201J

985170000969394

8

Barbara

Maciejewska

STORAT

Szot Sedda

A032

9

Agnieszka

Zębala

OSP Goszcza

Akym z Cagova Raje

203098100378445

                                                                                                                    

Egzamin specjalności terenowej klasy 0 Nowy Sącz 06.03.2019

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Izabela

Rynkiewicz

CGPT

Wicher

616093900356031

2

Justyna

Pawul

Storat

Ares

616093900186465

3

Marta

Kołos

CGP Tropiciele

Thorin

K162/616093900036182

4

Elżbieta

Mularczyk

GPR OSP Siechnice

Dora

985170002372017

5

Zbigniew

Krasucki

OSP Jastrzębie Zdrój

Iga

 

 

Egzamin specjalnościgruzowiskowej klasy 0 Nowy Sącz 06.03.2019

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Dorota

Adamek-Nowak

OSP JRS Wrocław

Sigma

616093900254699

2

Magdalena

Bednarz

GPR OSP Siechnice

Jordan

900049000051300

3

Łukasz

Koterwa

OSP JRS Wrocław

Kefir

941000015265702

4

Grzegorz

Borkowski

OSP GPR Siechnice

Iron

941000015265695

5

Robert

Strojny

SGPR Wałbrzych

Zoja

616093900172706

6

Michał

Gaik

OSP GRS Nowy Sącz

RAFAELLO DEMONIO (Kokos) PerroCobrador

Q38/61609300175303

7

Damian

Nowacki

OSP Solarnia

KOR

990000000384590


Egzamin specjalności gruzowiskowej klasy I Nowy Sącz 06-07.03.2019

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Michał

Malesa

SGPR Warszawa

Gines

985170002560252

S115

2

Karolina

Gniadek

OSP Gdańsk

Tasha

932001000533827

3

Aga

Paszkowska

GPR OSP Wołczkowo

Brooklyn

967000009289392

4

Anna

Walkowiak

OSP JRS Wrocław

Linux

972000000561494

5

Grzegorz

Kuderski

GPR OSP Wołczkowo

Figaro

5684K

6

Karolina

Labes

OSP MARKI

ENZO

N031

7

Michał

Gaik

OSP GRS Nowy Sącz

DANTE DEMONIO Margabi

150J / 616108000033454

 

Egzamin specjalności terenowej klasy I Nowy 06-07.03.2019

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Marcin

Zębala

GPR OSP Goszcza

Wierna z Leśne Mgły (Miki)

Q734

2

Grażyna

Węglarczyk

GPR OSP Goszcza

Riwendell

60477

968000010405718

3

Monika

Garyga

OSP Solarnia

Morgan, ElectricStorm

Ścigając Wiatr

616093900289323

4

Marta

Abrahamowicz

OSP Wołczkowo

Django

941000014444406

5

Agnieszka

Augustynek

OSP Solarnia

Holka z temnehohvozdu

203098100312765

6

Damian

Nowacki

OSP Solarnia

KOR

990000000384590

7

Marek

Harczuk

SGPR Warszawa

Bursztyn

967000009375088

8

Damian

Lisecki

SGPR Warszawa

Larry

A301

9

Wojciech

Wyszomirski

SGPR Warszawa

Rodos

L400

 

 

Egzamin specjalności terenowej klasy 0 Nowy Sącz 07.03.2019

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Wiesław

Jastrzębski

niezrzeszony

Abi

616093900406701

2

Kazimierz

Szlendak

OSP GRS Łódź

Niko

616093900331607

3

Monika

Krasińska

niezrzeszony

Ares LantisPolaris

616108000023068

4

Maciej

Lewandowski

SGPR Warszawa

Szafir

616096700037017

5

Aleksandra

Pawelczuk

OSP GRS Łódź- Jędrzejów

Brzydal

616093900375039

Egzamin specjalności terenowej klasy 1 Nowy Sącz 07-08.03.2019

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Michał

Gaik

OSP GRS Nowy Sącz

Dante (DemonioMargabi)

616108000033454

2

Paweł

Suszek

GPR OSP Wołczkowo

ZARA

900250000240147

3

Dariusz

Parol

SGPR Warszawa

Frodo

616093900408021

4

Adam

Sołtysiak

GPR OSP Wołczkowo

Roma

733G

5

Przemysław

Kaczor

OSP Dąbrówka Mała

Daisy

616093900138294

6

Jarogniew

Krupiński

GPR OSP Dąbrówka Mała

Hellboy

616093900137847

7

Piotr

Pacyniak

OSP Klecza

Gejsza vel Fiona

B231

8

Wojciech

Dudczyk

OSP GRS Nowy Sącz

Zuko

941000018620352

Egzamin specjalności terenowej klasy 0 Nowy Sącz 08.03.2019

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Ewa

Jakimczuk

CGPT

Foks

616093900237121

2

Anna

Walkowiak

OSP JRS Wrocław

Debian

616093900375665

3

Paulina

Gogulska

OSP Jabłonna

Arrow

616093200246234

4

Marek

Pienig

SGPR Gdańsk

Zoja

900164001010407

5

Olga

Wites

DGPR OSP OKRADZIONÓW

Kleo

 

Egzamin specjalności gruzowiskowej klasy 0 Nowy Sącz 08.03.2019

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Marta

Abrahamowicz

GPR OSP Wołczkowo

Django

941000014444406

2

Arleta

Wiewióra

OSP Jabłonna

Brand

900250000062122

3

Tadeusz

Grabowski

OSP Gdańsk

Blef

616093900219836

4

Paweł

Konecki

OSP GRS ŁÓDŹ JĘDRZEJÓW

Kofi

197K

5

Ireneusz

Benert

SGPR Gdańsk

Nela

932001000625118

6

Tomasz

Duda

DGPR OSP OKRADZIONÓW

Piorun

 
Powrót na górę