Menu


Listy zakwalifikowanych na Egzaminy zespołów ratowniczych z psami w dniach 02-06.04.2019 w Żaganiu

LISTY ZAKWALIFIKOWANYCH NA EGZAMINY DLA ZESPOŁÓWRATOWNICZYCH Z PSAMI 02-04.04.2019 r. W OSPWL - ŻAGAŃ

Egzaminy dla zespołów ratowniczych z psami  02-04.04.2019 r. w Pstrążu (poligon OSPWL Żagań)

Egzaminy zespołów ratowniczych z psami specjalności terenowej i gruzowiskowej klasy 0 i klasy I odbędą się na poligonie wojskowym OSPWL - Żagań w Pstrążu. Wjazd na poligon w miejscowości Stara Oleszna zgodnie z wywieszonymi tabliczkami.

 Odprawa dla zespołów rozpoczynających egzamin od testu współpracy o godzinie 1600 przy wartowni) od wtorku do piątku.

Odprawa dla zespołów, które zdają egzaminy klasy 0 oraz klasy I (ze zdanym testem współpracy) o godzinie 900 (na lotnisku) od środy do piątku zgodnie z listami egzaminacyjnymi.      

Dokumenty wymagane przed dopuszczeniem do egzaminu (należy okazać podczas odprawy w sekretariacie egzaminów ):

1) Dowód tożsamości

2) Potwierdzenie szczepienia psa przeciwko wściekliźnie; 

3) ) Dowód ubezpieczenia przewodnika od następstw nieszczęśliwych wypadków (nie dotyczy funkcjonariuszy PSP) zaleca się ubezpieczenie OC. 

Dodatkowo zespoły przystępujące do egzaminów kl. I.

4) Zaświadczenie lub dyplom potwierdzający zdanie egzaminu specjalności ratowniczej klasy 0 ( lub I w latach poprzednich),

5) Potwierdzenie zdania testu z zakresu technik i taktyki poszukiwań z wykorzystaniem psów ratowniczych. (dotyczy zdających egzamin kl. I po raz pierwszy)

6) Zgoda Komendanta Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie na przystąpienie do egzaminu klasy I na terenie województwa dolnośląskiego jeśli województwo to jest właściwym obszarem działania zespołu,

7) Potwierdzenie zadania testu współpracy w bieżącym roku (dotyczy zdających egzamin kl. I innej specjalności w tym samym roku)

W przypadku utracenia dokumentów wydanych przez SA PSP a wymaganych przed przystąpieniem do egzaminu należy zgłosić ten fakt faxem nr: 18 448 60 86, e-mailem:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , lub telefonicznie nr: 12 681 98 66  nie później niż trzy dni przed rozpoczęciem sesji egzaminacyjnej.

Wymagane wyposażenie:

1) Podczas próby poszukiwawczej terenowej klasy 0 i I

Przewodnik musi być wyposażony w zegarek, kompas, notes z przyborami do pisania, radiotelefon przenośny ( pracujący na kanałach KRG), latarkę, podręczną apteczkę oraz pojemnik z wodą do picia dla psa.

2) Podczas próby poszukiwawczej gruzowiskowej klasy 0 i I

Przewodnik musi być wyposażony w sprzęt ochrony osobistej: kask ochronny, rękawice ochronne, latarkę i buty o wzmocnionej podeszwie, radiotelefon przenośny ( pracujący na kanałach KRG), a także posiadać notes z przyborami do pisania oraz pojemnik z wodą do picia dla psa.

Zespoły nie posiadające kompletnej dokumentacji lub wyposażenia nie będą dopuszczone do egzaminu !

Przewodnicy, którzy pozytywnie przejdą egzamin klasy 0 od godziny 1400do 1500w dniu egzaminu mogą przystąpić do testu z zakresu technik i taktyki poszukiwań z  wykorzystaniem psów ratowniczych.   Zestaw pytań dostępny na stronie internetowej w zakładce "DO POBRANIA".

Zakwaterowanie i wyżywienie uczestników we własnym zakresie.

UWAGA !

Samowolne wejście na obiekty poligonowe oraz rozstawiania namiotów surowo zabronione

Kontakt w sprawach organizacyjnych:                                                                

                                                                                                   

       tel: 12 681 98 66

                                                                                                           WSSGR SA PSP

Listy zakwalifikowanych :

 

Egzamin specjalności gruzowiskowej klasy 1 Żagań 02-03.04.2019

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Bartosz

Tunia

niezrzeszony

Mietek

276093400515934

2

Robert

Strojny

SGPR Wałbrzych

Zoja

616093900172706

3

Grzegorz

Borkowski

OSP Siechnice

Coffie

900118000295726

4

Magdalena

Szewczyk Dzido

GPR OSP Wałbrzych

Frida

972270000084982

5

Agnieszka

Cichy

OSP Orzech

Hugo

H23
626246000012468

6

Weronika

Dzido

GPR OSP Wałbrzych

Speed

203098100251532

7

Krzysztof

Mikołajczyk

OSP Orzech

Rob Roy

616093900353613

 

Egzamin specjalności terenowej klasy 0 Żagań 03.04.2019

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Marita

Płoszaj Pietrzak

Osp Kołbaskowo

Kelly

N-826

2

Stanisław

Marszałek

GPR OSP Bujaków

MAMBA

616099120007246

3

Remigiusz

Onyszkiewicz

OSP Siechnice

ATOM

616093900290576

4

Elżbieta

Mularczyk

GPR OSP Siechnice

Dora

985170002372017

5

Łukasz

Koterwa

OSP JRS Wrocław

Frugo

967000009138217

6

Paulina

Kuźmińska

OSP RW Modlin

Tino

61609912000644

Egzamin specjalności terenowej klasy I Żagań 02-03.04.2019

Lp

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Joanna

Boksa

GPR OSP Siechnice

Chips

967000009312947

2

Michał

Wicke

OSP Poznań GRS

Snoopy

967000009395314

3

Joanna

Stefanska

GPR OSP Falenty

Esme (Ashqueen SMART WITCH)

939000010674194

4

Paulina

Kuźmińska

OSP RW Modlin

Tino

61609912000644

5

Kamil

Malicki

OSP RW Modlin

Regar vel Tayson

616093900298116

6

Emilia

Malicka

OSP RW Modlin

Wigilia

616093200235959

7

Ewa

Biegańska

OSP Jarogniewice

Ali

968000010228371

Egzamin specjalności gruzowiskowej klasy 0 Żagań 04.04.2019

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Paweł

Czernigiewicz

OSP Jastrzębie Zdrój

Fado

967000009674478

2

Weronika

Dzido

GPR OSP Wałbrzych

Furia

616093900352533

3

Zbigniew

Krasucki

SGPR Jastrzębie Zdrój

Paco

N 514 /616093900548921

4

Danuta

Tyka

OSP Orzech

Batman

616093900323469

5

Bogdan

Balcerzak

OSP Orzech

Mika

616093900198969

6

Marta

Czerwiec

OSP JRS Wrocław

Grafen

967000009612863

7

Zofia

Piwowarska

OSP Wołczkowo

Calvados Argilla Rosa

013N

8

Dariusz

Parol

SGPR Warszawa

Frodo

616093900408021

 

Egzamin specjalności terenowej klasy 0 Żagań 04.04.2019

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Paulina

Kuźmińska

OSP RW Modlin

Tino

61609912000644

2

Bogna

Lechowska

OSP Jasien

Lara

616093900340534

3

Katarzyna

Klitza

OSP Suchy Bór

Bella

932001000525905

4

Karina

Wilk

DGPR OSP Okradzionów

Antek

900164000893440

5

Konrad

Dendewicz

OSP Jasien

Ajfa

A227

6

Dagmara

Sieńko

OSP Skarbimierz

Dagmara

M016

7

Michał

Bieszczad

OSP Skarbimierz

Risa

932001001000570083

Egzamin specjalności terenowej klasy I Żagań 03-04.04.2019

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Krzysztof

Mikołajczyk

OSP Orzech

Rob Roy

616093900353613

2

Adam

Sołtysiak

OSP Wołczkowo

Roma

733G

4

Katarzyna

Jaroszewicz

OSP Wołczkowo

Agent

N330/

985170002288049

5

Dorota

Jankowska-Olszewska

OSP Wołczkowo

Gandalf

002E

6

Justyna

Suszek

OSP Wołczkowo

Zara

900250000240147

7

Michał

Piotrowski

DGPR OSP Okradzionów

KEY

968000010457676

8

Kamila

Stoma-Mirzwińska

GPR OSP Wołczkowo

Shelby

61693400064008

9

Krzysztof

Suszczyński

OSP Bogatynia

Roya

985170003060427

Egzamin specjalności gruzowiskowej klasy I Żagań 04-05.04.2019

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Damina

Nowacki

OSP Solarnia

KOR Napór

990000000384590

2

Joanna

Chruślicka

OSP Solarnia

Byczek Fernando Bugari

616093900072594

3

Grzegorz

Borkowski

OSP SIECHNICE

IRON

941000015265695

4

Michał

Wicke

OSP Poznań GRS

Snoopy

967000009395314

5

Adam

Sołtysiak

OSP Wołczkowo

Roma

733G

6

Grzegorz

Kuderski

GPR OSP Wołczkowo

Figaro

5684K

7

Aga

Paszkowska

GPR OSP Wołczkowo

Brooklyn

967000009289392

8

Krzysztof

Suszczyński

OSP Bogatynia

Roya

985170003060427

 

 

Egzamin specjalności terenowej klasy 0 Żagań 05.04.2019

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Joanna

Rutkowska

OSP Mikołów Kamionka

BUGS

900164001189250

2

Piotr

Kempa

KM PSP JRG 9

Neutron

616093900155468

3

Arnold

Olszok

Niezrzeszony

Zuko

K937/616093900096940

4

Eliza

Knutti

Niezrzeszony

Nero

900085000218832

5

Agata

Przybylska

OSP Jarogniewice

Komu

616099110009761

6

Piotr

Badura

OSP Solarnia

Jer

61609001082157

Egzamin specjalności terenowej klasy I Żagań 04-05.04.2019

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Magdalena

Nowicka-Błażejczyk

SGPR Poznań

Sigma Bretta

276093400458138

2

Kasia

Sobocińska

OSP Siechnice

Orest

96700000423127

09R

3

Kamila

Stoma-Mirzwińska

GPR OSP Wołczkowo

Bentley

616096700010743

4

Agnieszka

Nowicka

SAR PATROL

Waluś

967000009396567

5

Arkadiusz

Jazłowiecki

KGPR Krapkowice

Sajgon

616093400067714

6

Adam

Olszewski

OSP SUCHY BÓR i Fundacja EMS PL

Rico-Largo

900049000041014

7

Ewa

Biegańska

OSP Jarogniewice

Megi

968000010228371

8

Agnieszka

Pieprzowska

CGP Tropiciele

Bonnie

616093900203011

9

Małgorzata

Nowak

SAR Patrol

Kretka

616093900066407

 

Egzamin specjalności gruzowiskowej klasy 0 Żagań 06.04.2019

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

SZYMON

OPAROWSKI

OSP Skarbimierz

BUDDY

A17

2

Karina

Wilk

DGPR OSP Okradzionów

Antek

900164000893440

3

Sławomir

Biernacki

OSP Orzech

Kropka

H22

4

Kamila

Wojda

CGP Tropiciele/OSP Marki

Baster

616246000010694

5

Agnieszka

Pieprzowska

CGP Tropiciele

Bonnie

616093900203011

6

Michał

Piotrowski

DGPR OSP Okradzionów

KEY

968000010457676

 

 Egzamin specjalności terenowej klasy 0 Żagań 06.04.2019

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Izabela

Szpryngiel

OSP Jarogniewice

Rysiu

616099110003605

2

Dariusz

Łazan

OSP Dąbie

Iwan

900164001190814

3

Krystyna

Stucke

niezrzeszona

Amper

967000009326057

4

Agata

Przybylska

OSP Jarogniewice

Bulucu

968000010611455

5

Maria

Dykowski

OSP Bogatynia

Robin

967000009639500

Egzamin specjalności terenowej klasy I Żagań 05-06.04.2019

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1

Magda

Chalecka

OSP JRS Wrocław

Tolek

968000010475614

2

Michał

Kierzkowski

OSP Poznań GRS

Gwidon

967000009262420

3

Małgorzata

Woźniak

CGP Tropiciele / OSP Marki

Shira

616093900189699

4

Sławomir

Konieczka

SAR PATROL

Ramirez

N377

5

Małgorzata

Podkowa

CGP Tropiciele

Mili

616093900163097

 

 

 

 

 

 

 

Powrót na górę