Menu


Listy zakwalifikowanych na Egzaminy zespołów ratowniczych z psami w dniach 20-24.05.2019 w Gdańsku

Egzaminy dla zespołów z psami ratowniczymi 04-08.06.2018 r. w  Gdańsku

.    

Egzaminy zespołów ratowniczymi z psami specjalności terenowej i gruzowiskowej klasy" 0" i klasy " I" odbędą sięw dniach 20-24 maja br. w Gdańsku ul. Jabłoniowa 5 w Posterunku JRG2 PSP, koordynaty GPS N 54°20'09.4" E 18°34'20.7" (Po zjeździe na ślimaku z Armii Krajowej w ul. Jabłoniową od razu w lewo w szarą bramę)

Zespoły zdające egzaminy klasy I rozpoczynają egzamin od testu współpracy, który będzie przeprowadzanyna terenie Posterunku JRG 2 PSP ul. Jabłoniowa 5 Gdańsk o godzinie1700  

   Odprawa zdających próby poszukiwawcze od wtorku do piątku o godzinie 900 zgodnie z listami egzaminacyjnymi.   

Dokumenty wymagane przed dopuszczeniem do egzaminu (należy okazać podczas odprawy w sekretariacie egzaminów ):

1) Dowód tożsamości

2) Potwierdzenie szczepienia psa przeciwko wściekliźnie; 

3) ) Dowód ubezpieczenia przewodnika od następstw nieszczęśliwych wypadków (nie dotyczy funkcjonariuszy PSP) zaleca się ubezpieczenie OC. 

Dodatkowo zespoły przystępujące do egzaminów kl. I.

4) Zaświadczenie lub dyplom potwierdzający zdanie egzaminu specjalności ratowniczej klasy  0 ( lub I w latach poprzednich),

5) Potwierdzenie zdania testu z zakresu technik i taktyki poszukiwań z wykorzystaniem psów ratowniczych. (dotyczy zdających egzamin kl. I po raz pierwszy)

6) Zgoda Komendanta Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie na przystąpienie do egzaminu klasy I na terenie województwa, jeśli województwo to jest właściwym obszarem działania zespołu,

7) Potwierdzenie zadania testu współpracy w bieżącym roku (dotyczy zdających egzamin   kl. I innej specjalności w tym samym roku)

W przypadku utracenia dokumentów wydanych przez SA PSP a wymaganych przed przystąpieniem do egzaminu należy zgłosić ten fakt  e-mailem:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , lub telefonicznie nr: 12 681 98 66 nie później niż trzy dni przed rozpoczęciem sesji egzaminacyjnej.

Wymagane wyposażenie:

1) Podczas próby poszukiwawczej terenowej klasy 0 i I

Przewodnik musi być wyposażony w zegarek, kompas, notes z przyborami do pisania, radiotelefon przenośny ( pracujący na kanałach KRG), latarkę, podręczną apteczkę oraz pojemnik z wodą do picia dla psa.

2) Podczas próby poszukiwawczej gruzowiskowej klasy 0 i I

Przewodnik musi być wyposażony w sprzęt ochrony osobistej: kask ochronny, rękawice ochronne, latarkę i buty o wzmocnionej podeszwie, radiotelefon przenośny ( pracujący na kanałach KRG), a także posiadać notes z przyborami do pisania oraz pojemnik z wodą do picia dla psa.

Zespoły nie posiadające kompletnej dokumentacji lub wyposażenia nie będą dopuszczone do egzaminu !

Przewodnicy, którzy pozytywnie przejdą egzamin klasy 0 od godziny 1400do 1500w dniu egzaminu mogą przystąpić do testu z zakresu technik i taktyki poszukiwań z wykorzystaniem psów ratowniczych.   Zestaw pytań dostępny na stronie internetowej w zakładce "DO POBRANIA".

Zakwaterowanie i wyżywienie uczestników we własnym zakresie.

Kontakt w sprawach organizacyjnych:                                                                

                                                                                                   

       tel: 12 681 98 66

                                                                                                           WSSGR SA PSP

Listy zakwalifikowanych :

 

 Egzamin specjalności terenowej klasy 0 Gdańsk 21.05.2019r.

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

1

Dariusz

Parol

SGPR Warszawwa

Frodo

2

Dominika

Drozdowska

GPR K9 SAR

Leia

3

Monika

Krasińska

OSP Solarnia

Black Destiny CARBON

4

Agnieszka

Zębala

GPR OSP Goszcza

AKYM z Cagova Raje

5

Sebastian

Sandach

Grupa Ratownictwa Specjalnego PCK Trójmiasto

Granda

6

Dariusz

Anaszewicz

GPR OSP Klebark Wielki KSRG

Alex

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Egzamin specjalności terenowej klasy I Gdańsk 20-21.05.2019r.

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

1

Anna

Girdziusz-Garbacka

OSP Gdańsk

Luna

2

Anna

Hermińska

JRS OSP Skarbimierz/SAR Sentire

Pajero Tri Power Teamtempo

3

Damian

Nowacki

OSP Solarnia

KOR

4

Marcin

Zębala

GPR OSP Goszcza

Wierna

5

Agnieszka

Augustynek

OSP Solarnia

Holka

6

Monika

Garyga

OSP Solarnia

MORGAN

7

Anita

Pogletka-Kummer

PCK Gdańsk

Igma

8

Arkadiusz

Sławski

OSP Klebark Wielki

Hexa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Egzamin specjalności terenowej klasy I Gdańsk 21-22.05.2019r.

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

1

Maria

Halicka

OSP Bogatynia

Robin

2

Wojciech

Wyszomirski

SGPR Warszawa

Rodos

3

Alina

Anaszewicz

GPR OSP Klebark Wielki

Mia

4

Michał

Kierzkowski

OSP Poznań GRS

Gwidon

5

Robert

Błażejczyk

OSP GRS Poznań

Dexter

6

Michał

Szalc

SGPR Gdańsk

Havana

7

Katarzyna

Wodniak

OSP Gdańsk

Szajba

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Egzamin specjalności terenowej klasy 0 Gdańsk 22.05.2019r.

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

 

Karolina

Toczyńska

Stowarzyszenie Przewodników Psów Poszukiwawczych - Grupa NOS

Amicita Grand Canyon

 

Anna

Kirol

Stowarzyszenie Przewodników Psów Poszukiwawczych - Grupa NOS

Abba

 

Małgorzata

Kozłowska

GPR OSP Raszyn

Czort

 

Joanna

Stefańska

OSP Falenty

Esme

 

Marcin

Trzmiel

SGPR Warszawa

Bianca

 

Marcin

Zębala

GPR OSP Goszcza

AKYM z Cagova Raje

7.

Paweł

Krugiołka

Stowarzyszenie Przewodników Psów Poszukiwawczych - Grupa NOS

Haker

8

Paweł

Jabłoński

OSP RW Nowy Dwór Mazowiecki

Kola

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Egzamin specjalności terenowej klasy I Gdańsk 22-23.05.2019r.

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

1

Łukasz

Świeczkowski

SGPR Gdańsk

Max

2

Marcin

Trzmiel

JRG 15

Bono

3

Ireneusz

Benert

SGPR Gdańsk

Nela

4

Tadeusz

Grabowski

OSP Gdańsk

Blef

5

Michal

Malesa

SGPR Warszawa

Gines

6

Alina

Anaszewicz

GPR OSP Klebark Wielki KSRG

Alex

7

Magdalena

Szewczyk Dzido

OSP GPR Wałbrzych

Stich

8

Regina

Zaworska-Kulczyk

OSP KSRG Gościeradz

Loco

9

Maciej

Lewandowski

SGPR Warszawa

Maciej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Egzamin specjalności terenowej klasy 0 Gdańsk 23.05.2019r.

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

1

Kinga

Kochowska

OSP Wałbrzych

Mayla

5

Karol

Pietrzyk

GPR Warszawa

Ruki

3

Aleksandra

Brzezicka-Pyzik

niezrzeszony

Kobe

4

Ewa

gorgolewska

SAR PATROL

Gaja

5

Tomasz

Kwiatkowski

SGPR Wałbrzych

Chill

6

Sławomir

Jaszcza

JRS Skarbimierz

Medeira LSD

7

Paweł

Czernigiewicz

OSP Jastrzębie Zdrój

Fado

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Egzamin specjalności terenowej klasy I Gdańsk 23-24.05.2019r.

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

1

Kamila

Wojda

CGPT

Baster

2

Arleta

Wiewióra

OSP Jabłonna

Brand Darien Forest and River

3

Izabela

Rynkiewicz

CGPT

Wicher

4

Marta

Kołos

Cywilna Grupa Poszukiwawcza Tropiciele

Thorin

5

Radosław

Gburzyński

SGPR Gdańsk

Nero

6

Paweł

Suszek

OSP Wołczkowo

Zara

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Egzamin specjalności terenowej klasy 0 Gdańsk 24.05.2019r.

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

1

Piotr

Tworek

SAR PATROL

Kaja

2

Andżelika

Stopa

GRS TRÓJMIASTO

AWRA

3

ewa

gorgolewska

SAR PATROL

Eila

4

Krystyna

Stucke

niezszeszony

Amper

5

Łukasz

Nowak

OSP Suchy Bór

Nika

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Egzamin specjalności gruzowiskowej klasy I Gdańsk 20-21.05.2019r.

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

1

Sebastian

Pakuła

SGPR Gdańsk

Lucky

2

Tadeusz

Grabowski

OSP Gdańsk

Blef

3

Michał

Malesa

SGPR Warszawa

Gines

4

Marcin

Trzmiel

JRG15 WARSZAWA

BONO

5

Kasia

Wodniak

OSP Gdańsk

Szajba

6

Damian

Lisiecki

JRG 15 Warszawa 9

LARRY

7

Magdalena

Nowicka-Błażejczyk

JRG-4 Poznań

Sigma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Egzamin specjalności gruzowiskowej klasy 0 Gdańsk 22.05.2019r.

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

1

Łukasz

Świeczkowski

SGPR Gdańsk

Maks

2

Maciej

Lewandowski

JRG 15 m.st. Warszawy (SGPR Warszawa 9)

Szafir

3

Ireneusz

Benert

SGPR Gdańsk

Nela

4

Anna

Girdziusz-Garbacka

OSP Gdańsk

Luna

5

Dariusz

Parol

SGPR Warszawa

Frodo

6

Karol

Pietrzyk

GPR Warszawa

Ruki

7

Emilia

Malicka

OSP RW MODLIN

Wigilia

8

Paweł

Czernigiewicz

OSP Jastrzębie Zdrój

Fado

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Egzamin specjalności gruzowiskowej klasy I Gdańsk 22-23.05.2019r.

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

1

Zbigniew

Wiluk

OSP Jastrzębie Zdrój 44-330 ul. Jagiełły 4

Dessi BOSS&BURSZTYN

2

Karolina Monika

Gniadek

OSP Gdańsk

Tasha

3

Anna

Hermińska

JRS OSP Skarbimierz/SAR Sentire

Pajero Tri Power Teamtempo

4

Kamil

Malicki

OSP RW Modlin

Regar vel Tayson

5

Robert

Błażejczyk

OSP GRS Poznań

Dexter

6

Michał

Szalc

SGPR Gdańsk

Havana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Egzamin specjalności gruzowiskowej klasy 0 Gdańsk 24.05.2019r.

Lp.

Imię

Nazwisko

Jednostka

Imię psa

1

Arkadiusz

Karwański

OSP Sekcja Poszukiwawczo Ratownicza Jabłonna

Zadra

2

Sławomir

Jaszcza

JRS Skarbimierz

Medeira LSD

Powrót na górę