Menu


Listy zakwalifikowanych na egzaminy zespołów ratowniczych z psami w Nowym Sączu 15-19.10.2019 r.

Egzaminy dla zespołów z psami ratowniczymi 15 - 19.10.2019 r. Nowy Sącz

   Egzaminy zespołów ratowniczymi z psami specjalności terenowej i gruzowiskowej klasy" 0" i klasy " I" odbędą się w siedzibie WSSGR SA PSP w Nowym Sączu ul. Węgierska 188 h, wjazd przez bramę główną zakładu SGL COBEX POLSKA.

 Rejestracja uczestników zdających egzaminy klasy I, przed testem współpracy od godziny 1500 do 1600 od wtorku do piątku.

   Rejestracja uczestników dla zespołów, które zdają egzaminy od godziny 845 do 900 od wtorku do soboty zgodnie z listami egzaminacyjnymi.      

Dokumenty wymagane przed dopuszczeniem do egzaminu (należy okazać podczas odprawy w sekretariacie egzaminów ):

1) Dowód tożsamości

2) Potwierdzenie szczepienia psa przeciwko wściekliźnie; 

3) ) Dowód ubezpieczenia przewodnika od następstw nieszczęśliwych wypadków (nie dotyczy funkcjonariuszy PSP) zaleca się ubezpieczenie OC. 

Dodatkowo zespoły przystępujące do egzaminów kl. I.

4) Zaświadczenie lub dyplom potwierdzający zdanie egzaminu specjalności ratowniczej klasy     0 ( lub I w latach poprzednich),           

5) Potwierdzenie zdania testu z zakresu technik i taktyki poszukiwań z wykorzystaniem psów     ratowniczych. (dotyczy zdających egzamin kl. I po raz pierwszy)

6) Zgoda Komendanta Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie na przystąpienie do egzaminu klasy I na terenie województwa małopolskiego jeśli województwo to jest właściwym obszarem działania zespołu,

7) Potwierdzenie zadania testu współpracy w bieżącym roku (dotyczy zdających egzamin   kl. I innej specjalności w tym samym roku)

W przypadku utracenia dokumentów wydanych przez SA PSP a wymaganych przed przystąpieniem do egzaminu należy zgłosić ten fakt  e-mailem:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , lub telefonicznie nr: 12 681 98 66 nie później niż trzy dni przed rozpoczęciem sesji egzaminacyjnej.

Wymagane wyposażenie:

1) Podczas próby poszukiwawczej terenowej klasy 0 i I

Przewodnik musi być wyposażony w zegarek, kompas, notes z przyborami do pisania, radiotelefon przenośny( pracujący na kanałach KRG), latarkę, podręczną apteczkę oraz pojemnik z wodą do picia dla psa.

2) Podczas próby poszukiwawczej gruzowiskowej klasy 0 i I

Przewodnik musi być wyposażony w sprzęt ochrony osobistej: kask ochronny, rękawice ochronne, latarkę i buty o wzmocnionej podeszwie, radiotelefon przenośny ( pracujący na kanałach KRG), a także posiadać notes z przyborami do pisania oraz pojemnik z wodą do picia dla psa.

Zespoły nie posiadające kompletnej dokumentacji lub wyposażenia nie będą dopuszczone do egzaminu !

Przewodnicy, którzy pozytywnie przejdą egzamin klasy 0 od godziny 1400do 1500 w dniu egzaminu mogą przystąpić do testu z zakresu technik i taktyki poszukiwań z wykorzystaniem psów ratowniczych.   Zestaw pytań dostępny na stronie internetowej w zakładce "DO POBRANIA".

Organizator nie zapewnia i nie pośredniczy w rezerwacji noclegów i wyżywienia.

                                                                                                    

                                tel: 12 681 98 66

                                                                                                           WSSGR SA PSP

W przypadku niepełnych informacji na temat zespołu prosimy o  uzupełnienie danych droga mailową do dnia 07.10.2019 r.

Listy zarejestrowanych T0 15.10.2019r.

Lp.

Imię

Nazwisko

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1.

Anna

Dąbroś

Wedel

-

2.

Monika

Rikitatt

-

-

3.

Marek

Słowiński

Mad Max

985170002983815

Listy zarejestrowanych T1 15.10.2019r.

 

Lp.

Imię

Nazwisko

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1.

Damian

Nowacki

KOR

990000000384590

2.

Agnieszka

Zębala

Akym z Cagova Raje

203098100378445

3.

Robert

Strojny

Zoja

-

4.

Joanna

Boksa

Chips

-

           

Listy zarejestrowanych G0 15.10.2019r.

 

Lp.

Imię

Nazwisko

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1.

Wiesław

Jastrzębski

Abi

616093900406701

2.

Błażej

Cieplik

Gwarek

900164001049018

3.

Marta

Nowacka

ALFA

616093900374972

4.

Anna

Walkowiak

Debian

616093900375665

           

Listy zarejestrowanych GI 15-16.10.2019r.

 

Lp.

Imię

Nazwisko

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1.

Tomasz

Szymendera

Tajga

616093900156935

2.

Katarzyna

Wodniak

Osha

616093900469851

3. 

Kamil

Malicki

Regar vel Tayson

616093900298116

4. 

Łukasz

Grabowski

Rodi

967000009124399

5. 

Anna

Walkowiak

Knoppix

616093900009091

6. 

Marta

Kulon

Vigo

981189900013315000

7. 

Andrzej

Szpilarewicz

Max

985170000622798

8. 

Wojciech

Dudczyk

Zuko

941000018620352

Listy zarejestrowanych T0 16.10.2019r.

 

Lp.

Imię

Nazwisko

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1.

Łukasz

Obojski

Fuga

982061600068571

2.

Agnieszka

Cichy

Hugo

626246000012468

3.

Ewa

Jakimczuk

Foks

616093900237121

           

Listy zarejestrowanych TI 15-16.10.2019r.

 

Lp.

Imię

Nazwisko

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

 1.

Grzegorz

Borkowski

Iron

941000015265695

2. 

Stanisław

Marszałek

Mamba

616099120007246

3. 

Marcin

Czerwiec

Grafen

968000010475614

4. 

Kinga

Kochowska

Mayla

616093900350592

5. 

Jagna

Gill

Imbir

941000016490194

6. 

Marcin

Zębala

Akym z Cagova Raje

203098100378445

7. 

Katarzyna

Sobocińska

Orest

96700000423127

8. 

Paweł

Jabłoński

Kola

616093900476954

9. 

Tomasz

Duda

Piorun

933061600504534

10. 

Marta

Mączka

Jukon

J025

 11.

Kaja

Chudalewska

Sham

208250000080883

12. 

Anna

Wilczek-Dybisiak

Elmo

616093900164013

           

Listy zarejestrowanych TI 16-17.10.2019r.

 

Lp.

Imię

Nazwisko

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

 1.

Łukasz

Grabowski

Rodi

967000009124399

2. 

Witold

Sieradzki

Aschly Argilla Rossa

001N

3. 

Grzegorz

Adamski

Ebra

900032002167818

4. 

Wojciech

Pelczar

Gaja

616093900186449

5. 

Justyna

Pawul

Ares

616093900186465

6. 

Marek

Englot

Ozi

60148

 7.

Piotr

Cywicki

Nika

932001000575846

8. 

Katarzyna

Wodniak

Osha

616093900469851

9. 

Przemysław

Kaczor

Fifi

9000049000041400

10. 

Tomasz

Szymendera

Tajga

616093900156935

11. 

Arnold

Olszok

Zuko

K937/616093900096940

12. 

Darek

Lewicki

Gaba Blue Estimado

967000009363374

13 

Andrzej

Szpilarewicz

Dexter

616096700002908

           

Listy zarejestrowanych T0 17.10.2019r.

 

Lp.

Imię

Nazwisko

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1.

Aleksandra

Cieślicka

MERCY Banderia

967000009238170

2.

Monika

Krasińska-Ligiejka

Carbon

900032001939125

3.

Maciej

Jóźwicki

Elmo

616093900164013

4.

Anna

Walkowiak

Debian

616093900375665

5.

Natalia

Czapska

-

-

           

Listy zarejestrowanych GI 17-18.10.2019r.

 

Lp.

Imię

Nazwisko

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

 1.

Marcin

Czerwiec

Grafen

968000010475614

2. 

Jagna

Gill

Imbir

941000016490194

3. 

Paweł

Konecki

Kofi

197K

4. 

Piotr

Pacyniak

GEJSZA Bayerisches Erde Tesab-Aksed vel. Fiona

B231

5. 

Bartłomiej

Bulanda

Dynamit

208250000065514

6. 

Agnieszka

Brończyk

Gaba Blue Estimado

967000009363374

7. 

Anna

Walkowiak

Linux

972000000561494

8. 

Witold

Sieradzki

Aschly Argilla Rossa

001N

Listy zarejestrowanych T0 18.10.2019r.

 

Lp.

Imię

Nazwisko

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1.

Krystyna

Stucke

Amper

967000009326057

2.

Marta

Nowacka

ALFA

616093900374972

3.

Wiesław

Wacięga

Jacky

616093900648309

           

Listy zarejestrowanych TI 17-18.10.2019r.

 

Lp.

Imię

Nazwisko

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

 1.

Agata

Jobs Repelewicz

Aussie Samson Paracortus

115N

2. 

Krzysztof

Jankowski

Zora

616093900135212

3. 

Anna

Kułakowska

Hix

941000015170272

4. 

Karina

Wilk

Antek

900164000893440

5. 

Wiktoria

Lepska

Sven

968000010475614

6. 

Dariusz

Franus

Biszkopt

616093900405354

7. 

Alina

Anaszewicz

mia

616096700007815

8. 

Ela

Augustyn

Fibi

900032002170910

9. 

Aleksandra

Droździk

-

-

10. 

Filip

Gęstwicki

-

-

11. 

Natalia

Kozuń

-

-

12. 

Dariusz

Anaszewicz

Alex

276093400198304

           

Listy zarejestrowanych G0 19.10.2019r.

 

Lp.

Imię

Nazwisko

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

1.

Karina

Wilk

Antek

900164000893440

2.

Jagna

Gill

Frugo

941000016490113

3.

Małgorzata

Biedroń

Ibra

038R

4.

Natalia

Czapska

Abby

616093900226616

           

Listy zarejestrowanych T0 19.10.2019r.

 

Lp.

Imię

Nazwisko

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

 1.

Monika

Sawa

Farfalla

147R/616093900295024

2. 

Beata

Olejnik-Widawska

Flame

528140000488329

3. 

Natalia

Lipińska

Anubis Simple Elegance (REV)

203096100146145

4. 

Andrzej

Gadzała

Napi

990000000384629

5. 

Patryk

Bonat

-

-

           

Listy zarejestrowanych TI 18-19.10.2019r.

 

Lp.

Imię

Nazwisko

Imię psa

Numer tatuażu / Numer Chipa

 1.

Paweł

Konecki

Korba(Puma)

A636

2. 

Katarzyna

Karpińska

Figa

941000016175076

3. 

Dorota

Konecka

Kofi

197K

4. 

Bartłomiej

Bulanda

Dynamit

208250000065514

5. 

Grzegorz

Tarasek

Danish Delight Nuka

208250000065512

6. 

Elżbieta

Mularczyk

Dora

985170002372017

7. 

Marcin

Czerwiec

-

-

8. 

Monika

Krasińska-Ligiejka

-

-

           
Powrót na górę