Menu


Zespoły: Specjalność ratownicza terenowa

Wykaz zespołów ratowniczych z psami, które posiadają ważne uprawnienia specjalności terenowej klasy I na dzień 15.09.2017 r.

 

Specjalność terenowa klasy I

Lp

Jednostka

Imię

Nazwisko

Imię psa

Data ważności uprawnień

WSKR

1

OSP Nowy Sącz

KSRG

Maciej

Kozub

Roxy

13.10.2017

 

2

SGPR Nowy Sącz

KSRG

Bartłomiej

Waligóra

Weri

11.10.2017

3

Bartłomiej

Bulanda

Dynamit

03.08.2018

4

Grzegorz

Tarasek

Nuka

03.08.2018

5

Józef

Ciesielka

Kiara

02.08.2018

6

Waldemar

Kałuziński

Lex

14.10.2017

7

OSP Kęty

KSRG

Aleksandra

Droździk

Czajka

12.10.2017

8

Małopolska Cywilna Grupa Poszukiwawczo Ratownicza

-

Barbara

Grel

Bravehert

24.03.2018

Brak danych

9

Barbara

Grel

Armada

13.10.2017

10

Elżbieta

Augustyn

Fibi

02.08.2018

11

Agata

Jobs Repelewicz

Aussie

13.10.2017

12

Justyna

Drużkowska

Lesto

13.10.2017

13

niezrzeszony

 

Bartosz

Tunia

Mietek

13.09.2018

 

14

SGPR Łódź

KSRG

Piotr

Kempa

Drago

14.10.2017

 

15

OSP GRS Łódź

KSRG

Krzysztof

Kręc

Figa

06.06.2018

16

Magdalena

Kręc

Figa

16.09.2017

17

Mateusz

Leśkiewicz

Gobi

06.06.2018

18

Paweł

Konecki

Korba

06.06.2018

19

Dorota

Konecka

Kofi

03.08.2018

20

Agnieszka

Brończyk

Gaba

14.10.2017

21

Agnieszka

Brończyk

The Power

27.04.2018

22

Dariusz

Lewicki

Huba Buba

16.09.2017

23

OSP Poznań

KSRG

Paweł

Szczuka

Niki

14.10.2017

Poznań

24

Michał

Kierzkowski

Gwidon

14.09.2018

25

Michał

Wicke

Snoopy

25.04.2018

26

SGPR Poznań

KSRG

Magdalena

Nowicka-Błażejczyk

Sigma

25.04.2018

27

Tomasz

Osiński

Szakłak

12.09.2018

28

Marcin

Brączkowski

Vigo

14.09.2018

29

Tomasz

Dudzik

Weber

14.10.2017

30

SGPR Gdańsk

KSRG

Dariusz

Szaryński

Sara

24.03.2018

Gdańsk

31

Michał

Szalc

Havana

13.09.2018

32

Radosław

Gburzyński

Nero

06.06.2018

33

Adam

Kos

Apacz

06.06.2018

34

OSP Gdańsk

KSRG

Anna

Girdziusz Garbacka

Luna

24.03.2018

35

Piotr

Jóźwiak

Negro

24.03.2018

36

Karolina

Gniadek

Tasza

07.06.2018

37

Katarzyna

Wodniak

Tuba

16.09.2017

38

Katarzyna

Wodniak

Szajba

07.06.2018

39

OSP JRS Wrocław

KSRG

Wit

Chalecki

Tolek

27.04.2018

Wrocław

40

Marcin

Czerwiec

Grafen

14.09.2018

41

Magdalena

Chalecka

Tolek

21.03.2018

42

Magdalena

Chalecka

Red Hot

22.03.2018

43

Konrad

Machnik

Kefir

22.03.2018

44

Paula

Borkowska

Coffee

06.06.2018

45

Paula

Borkowska

Iron

22.03.2018

46

Magdalena

Szewczyk Dzido

Frida

12.09.2018

47

Anna

Walejewska

Linux

21.03.2018

48

Weronika

Dzido

Speed

14.09.2018

49

Grzegorz

Borkowski

Iron

14.10.2017

50

Paula

Rzewuska

Freya

13.10.2017

51

Magdalena

Szewczyk Dzido

Stich

07.06.2018

52

OSP Siechnice

KSRG

Agnieszka

Hadrzyńska

Filo

12.09.2018

53

OSP Jastrzębie Zdrój

KSRG

Mateusz

Cupek

Diego

23.03.2018

Katowice

54

Mirosław

Konewka

Grot

23.03.2018

55

Andrzj

Szpilarewicz

Dexter

21.03.2018

56

STORAT

-

Grzegorz

Adamski

Ebra

22.03.2018

Rzeszów

57

Marta

Gutowska

Erka

11.10.2017

58

Barbara

Maciejewska

Szot Sedda

22.03.2018

59

Katarzyna

Nosiadek

Aire Atimo

22.03.2018

60

Marek

Englot

Ozi

22.03.2018

61

Wojciech

Pelczar

Gaja

22.03.2018

62

Jacek

Dubiel

Fuks

22.03.2018

63

Grzegorz

Reptak

Kaja

13.10.2017

64

Witold

Sieradzki

Ashly

11.10.2017

65

OSP Wołczkowo

KSRG

Adam

Sołtysiak

Roma

26.04.2018

Szczecin

66

Natalia

Filipek

Avis

26.04.2018

67

Dorota

Jankowska

Gandalf

26.04.2018

68

Katarzyna

Jaroszewicz

Agent

26.04.2018

69

Agnieszka

Paszkowska

Brooklyn

13.09.2018

70

Krzysztof

Kosek

Lara

13.09.2018

71

Marta

Abrahamowicz

Django

13.09.2018

72

Konrad

Wraga

Greif

14.09.2018

73

Grzegorz

Kuderski

Figaro

14.09.2018

74

SGPR Warszawa

KSRG

Michał

Malesa

Gines

21.03.2018

Warszawa

75

Marek

Harczuk

Bursztyn

21.03.2018

76

Marcin

Trzmiel

Bono

07.06.2018

77

Wojciech

Wyszomirski

Rodos

14.10.2017

78

Tomasz

Kłoczewiak

Cwaniak

14.10.2017

79

OSP Lipki

KSRG

Szymon

Oparowski

Buddy

14.09.2018

Opole

80

Silesia SAR K9

 

Andrzej

Zawada

Cziper

12.09.2018

 

81

GPR OSP Goszcza

 

Grażyna

Węglarczyk

Riwendell
Traho

24.03.2018

Kraków

82

OSP Dąbrówka Mała

 

Przemysław

Kaczor

Fifi-Ofelia pod Jabłonią

02.08.2018

 

83

OSP Ząbkowice

 

Michał

Piotrowski

Key

22.03.2018

 

84

GRS PCK Trójmiasto

 

Patryk

Powaga

Argo

21.03.2018

 

85

Witold

Komorowski

Zulus

06.06.2018

86

Anita

Pogletka-Kummer

Igma

07.06.2018

87

Łukasz

Trzciński

Hazar

09.06.2018

88

Aleksandra

Brzozowska

Theo

07.06.2018

89

OSP Jabłonna

 

Arleta

Wiewióra

Brand

07.06.2018

 

90

OSP Międzybrodzie Bialskie

 

Adam

Mrozik

Oksi

12.10.2017

 

91

Jarosław

Dwornik

Cristie

11.10.2017

92

OSP Solarnia

 

Joanna

Chruślicka

Byczek

14.09.2018

 

93

Mirosław

Dubiel

Ura

14.09.2018

94

OSP Myślenicka GPR

 

Adam

Truszkowski

Neo

24.03.2018

 

95

OSP Modlin

 

Olga

Kownacka

Bajka

12.09.2018

 

96

OSP Jarogniewice

 

Grzegorz

Wesołowski

Raper

03.08.2018

 

97

Sar Sentire

 

Anna

Hermińska

Pajero

25.04.2018

 

98

OSP Klebark Wielki

 

Alina

Anaszewicz

Alex

13.09.2018

 

99

Arkadiusz

Sławski

Hexa

11.10.2017vvvvvv

 Kolorem zielonem oznaczeni przewodnicy z PSP

 

Subskrybuj to źródło RSS